βœ•

67 Balas

saya 13/3 tapi sakit perut ada dh tapi Tak tahu la tu tanda2 baby nk keluar or palsu. tunggu keluar lendir or darah baru ingt nk pi hosp. semoga Kita semua dipermudahkn untuk bersalin. mommy and baby selamat.

Saya pun macam dah ada contraction kerap dtg 3 minit, 5 minit sekali, sakit pinggang rasa tak selesa macam senggugut. Tp baby mcm menyongsang

VIP Member

kalo mummy x de gdm, x pe.. kalo de, x brape elok dok amalkan makanan/minuman manis setiap masa.. sy pun craving coklat & kek masa preggy ni tp pilih yg x de gula.. kek tu wat sendiri je..

Ye sis.. Mandi pun macam tak mandi. Bahang lain macam skrg ni. Tak hujan2

sy pun suka minum manis terutama air jagung.. makan manis2.. kek coklat moist feveret skrg.. org ckp suka manis2 ank girl tp sy scan baby boy.. hehe.. due sy pun bulan march.. 25 march.

Sama laa kita sis 🀭 Tp saya okay je dapat baby boy kali keempat. Yg penting baby sihat dan selamat dilahirkan

VIP Member

HAI MUMMY TO BE...BAGI ORG SARAWAK KITA ORG AKAN SEBUT 'MUJUR JOROS' ...BERMAKSUD SEMOGA LANCAR BERSALIN SEPERTI MINYAK...APA BAHASA NEGERI MUM SEMUA...☺️

Hi mom. semoga semuanya berjalan lancar amin... insyaAllah kita 27hb ni. biasa tunggu gaji keluar now tunggu baby keluarπŸ˜‚. #2ndBaby #Babygirl2021

aminnn... πŸ’›πŸ’›

Saya 16 mac πŸ’• Sama lah saya pun hari hari nak air manis patu berais je 🀰 Bila tak dapat tu nak menangis sangat rasa πŸ˜‚

Dapat air manis sejuk lega tekak πŸ˜‚ Lagi2 musim panas ni nikmat betul heheh

Edd 12/3 ni.... inshaAllah di hkl. 2nd baby hero juga. 1st baby boy czer.. coming soon ni pulak semoga dipermudahkan.. 🀲🀲

InshaAllah Semoga dipermudahkan urusan kita melahirkan anak ☺️

Sy nxt wks masuk labour room 8/3 czer. So this wks bnyk appt dgn pakar2. 4/3 swab test 7/3 kena check in dah.. Sngt2 nervous..

Semoga dipermudahkan urusan sis 😊 takpe banyakkan doa

sy due date 22/3..smga ibu2 yg menunggu hari dipermudahkan urusan sakit bersalin..dn selamat kedua2 nya Aamiin

Mcm sy mengandungkan anak sulung sy jugak. Suka sgt mkn benda manis. Kemungkinan besar sis akan dpt baby girl😊

InshaAllah ada rezeki pasti akan dapat jugak 😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan