18 Balas

Saya minum susu lazz kurma orgamilk ni sejak kandungan masuk 4bulan.Sebelum ni try mcm² susu HL,Enfamom A+,Dutchlady,Anmum semua tak serasi dengan saya sebab saya memang intolerant lactose. Susu lembu tak boleh.hanya susu kambing & susu badam/soya sesuai dgn saya.bancuh susu lazz suam kuku,jangan panas melegak nanti hilang khasiatnya dan boleh buat kita cirit. Saya dah consume susu lazz kurma kotak yg ke-4.Now dah 6bulan..Sis cuba dulu..

Susu kambing bgs utk ibu hamil, insyallah baby lahir xkene jaundice. Sy minum susu kambing Rizqi, Mamadil perisa choc, sdp gila. Rasa ice cream kalau minum sejuk. Huhu.. ada 3pilihan rasa; choc, vanila & strawberry.. Blh google tgk isi kandungan dia. 👍🏻

Maaf mencelah, kalau² ada ibu mengandung yg nk minum susu snow maternity ni boleh pm saya. Sbb saya beli 2 tin masa preggy haritu, tp 1 tin tak buka lagi. Skrg dh bersalin, jrg minum. Expired bulan 11 ni

Boleh ganti dgn susu soya, atau dutch lady, tp kena berjaga2 la sbb kandungan gula..sy pun mnum susu lazz org ckp bgus mnum susu kambing nnt anak tk kena kuning..ikhtiar je la utk consume susu..

VIP Member

Sama la kita..sejenis x minum susu dr zaman bujang..Sejak pregnant ni pnh minum susu coklat brand goodday jela..tu pun letak dlm peti ais minum sejuk..klu x rasanya x lalu gak nk minum

Keperluan kalsium ibu mengandung = 1000mg. Sy ambil tablet kalsium 750mg + sekotak farmfresh coklat bersamaan 250mg kalsium. Cukup keperluan utk sehari...cramp kaki pyn xde

Sy pon sejenis x minum susu. Sejak adik rekemen susu lazz.. Sy hd suke.. Tambah hb sy selalu drop.. Minum susu ni insyaallah naik .. Lg sedap ambik yg strawberry..

sy semua flavour pernah rasa susu Lazz ni...flavour paling sedap Strawberry!😋😋😋 konsisten minum inshaAllah memberi kesan yg baik.

okeh tq info..

saya minum susu kambing Maryam. Brand jamu Nenek. rm25 ada 15 sachet. Kira susu yang murah dari yang saya survey. Cubalah kot ok.

Susu kambing fitbella16. Bleh cari kat instagram... So far plg tade bau hamis and sedap both plain and choc.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan