Siapa yang mengorat dulu masa mula-mula bercinta?
Siapa yang mengorat dulu masa mula-mula bercinta?
Voice your Opinion
Suami
Isteri

6277 respon

33 Balas
Tulis jawapan

ayahibu saya kenal dengan suami saya. saya tahu gituยฒ ja, tengokยฒ ayahibu nak kenalkan saya dengan suami saya jadi saya ok ja. Setahun lebih kami berkawan, Alhamdulillah 8/3/2019 kami selamat nikah dan sekarang mengandung 13minggu โ™ฅโ™ฅโ™ฅ jadi tak ada sesiapa ngorat sesiapa pun ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜‚ bercinta selepas nikah ๐Ÿ’•

Baca lagi

ibu dn ayah ksih knal time tu time brjumpa rsa brdebar2...rsa tkut tiba2 dn bnci tgok muka bila brjauhan...tiba2 rsa rindu 3bulan da knal suami ajak khwin..hahaha..sy Cuba mngorat dia tk lyan bila tgok sy brcerita dgn kwn2 lain jales jg...3 bulan knal da ajak khwin...hehe

kami berdua plak time akad nikah baru tgk muka...sesi suai kenal pn time malam pas nikah,time tu baru tanya brapa umur n full name...suami d pinang oleh ayah saya sndri,tp alhamdulillah,saya redha dgn pilihan ayah saya๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

xingat, tp mula2 komen2 kt fb je jom kawin ๐Ÿ˜… pm tnya serius ke ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ setahun kemudian bru nikah sbb suami btugas kt kelantan sy kt sabah.. jumpa pn sekali je time suami blik kg ๐Ÿ˜‚ alhamdulillah dh 6thun kawin ๐Ÿ˜

Husband sya pemalu ngan org perempuan, tu pun org yg kenalkan. mula2 nk kawan ja. Tp bila first time jumpa, terus suka ajak kawen๐Ÿ˜‚ sya yg mengelupur. Minta tempoh nk kawan dulu. Kawan hmpir setahun bru nikah๐Ÿค—๐Ÿค—

1mo ago

๐Ÿฅฐ๐Ÿ˜๐Ÿ˜˜

Suami yang mengorat dulu. Tapi lepas tu saya yang ajak dia nikah. Siap call mak dia terus mintak nak kahwin dengan anak dia. Kecoh kejap sebab abang2 dan kakak2 dia terkejut sebelum bagi greenlight ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

1mo ago

๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜† lawak2

Tak declare pon bofren gefren, terus direct tanya nak bercinta sampai kawen ke or main2 je, kalau bercinta main2 tak payah proceed kawan. Alhamdulillah dah ada anak sorg ๐Ÿ˜‚

Sye ngorat dye .. dye kate nk kawan je .. sye kawan dgn org lain dye jelez lalu pkse sye terime dye haahahahha... Sape soh jual mahal

VIP Member

Saya cuba nak mengorat suami tp suami tak layan.bila jumpa balik,bru suami ngorat n kita jual mhl sikit lah ๐Ÿ˜€๐Ÿ˜€๐Ÿ˜€๐Ÿ˜€

1mo ago

kn2 mantap pakabu hehe๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ

Dua dua kot . Tapi dulu sayang tak pernah tunjuk ๐Ÿ˜‚ dua dua sombong tapi still berkawan. Akhirnya nikah ๐Ÿ˜ป