Bunting pelamin..

Siapa dekat sini lepas kahwin terus lekat pregnant??berapa minggu lepas kahwin??saya kahwin lepas period..mggu subur..lepas kahwin terus positive..tapi ada org tuduh saya buat anak awal..ada tak mcm ni?

67 Balas
Tulis jawapan

Sya pun bunting pelamin šŸ¤­ . First period 30hb nov 21 . Kawin 10hb dec 21 , january nda periodā€ lg . Urine test 5hb january double line šŸ„° alhamdulillah rezeki ā¤ļø .

saya kahwin 04/02/22. hari pertama last period 29/01/22. Masuk bulan 3 dah tak period, check upt alhamdulillah positive. itupun ada yang tanya "eh awalnya, awalnya" šŸ˜’

Saya pun bunting pelamin. Orang nak cakap apa terpulang. Janji saya dgn anak saya tak kacau hidup dorang. Saya akan protect telinga anak saya dr dgr kata yg bukan2.

Saya masa nikah tu period, so genap sebulan nikah terus naik double line Alhamdulillah. Tapi diuji dgn alahan teruk masa first trimesteršŸ˜… skrg dah 30w dah pun

Sy pun bunting pelamin.. Kawin 17/12 hari subur pula tu, 1st day last period 7/12.. Terus lekat skang 33week dahh abaikan org ckp rezeki tuhan bagi jaga elok2

sbb selalu kawin baru 4w, tp preggy dah 6w. itu yg macik2 bawang mengata tu. pdhal depa xpaham doc kira mcm mana usia janin. taw nak mengaaaata ja. haihh

saya pulak period 4 hari lps kahwin. pastu next month terus lekat hehe. dont worry dear, org yg duk ckp mcm tu tu org yg xreti apa sebenarnya haha.

sy la..kawin kena ari subur terus lekat..x dan peod..mmg ade je mulut jahat berbunyi tp wt xtau je..y penting Allah tau

2y ago

mase tu ank first...skarang sy dah ade ank 6 orgšŸ˜…

sama macam sy pon . dua minggu pas kawin terus positif .. jgn hirau cakap org awak . mulut org kalau nk buat cerita panas mmg cmtu ..

saya kahwin pon terus lekat , 2 mnggu lps kahwin dah rasa mabok , mual , sakit kepala teramat , abaikan je kata org sis šŸ’™