CYST TIME PREGNANT 18WEEK

Hi , siapa ada pengalaman ada cyst time pregnant ? Korang buat apa ? Operate time pregnant ataupun ada cara nak kecutkan cyst tu ๐Ÿฅฒ help me ๐Ÿ˜ซ Baby first , risau ada risiko dekat babyy . Puas da menangis sepanjang hari .

4 Balas
Tulis jawapan

saya 2nd pregnant , 5w scan ada cyst 3cm .. terkejut ttibe ada cyst pulak .. 1st pregnant takde punn .. tapi doc ckp jgn risau .. baby makin besar, cyst tu akan hilang .. alhamdulillah skrg saya dah masuk 6bln pregnant, haritu scan cyst nya dah hilang, doc ckp baby dah tendang cyst saya ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

Xyah risau sis. Sy pon bby first. Scan swasta ckp cyst. Kk ckp fabroid. Lepas tu refer pakar .. siap tvs semua . Last last semua xde. Sis jgn stress . Mcm sy smpai murung la. Xde ape pon. Insyaallah . Cyct smasa hamil blh hilang. . Sendiri bile kndungan da besar

36m ago

Semoga urusan melahirkan di permudahkan Allah. Dan baby kite semua sihat. Amin

kdg bila bby membesar cyst tu hilang sdri sis, moga dipermudahkan

cyst dibgian mne sis

5d ago

Saya pun doktor cakap mcm nie. Kne pantau . Tapi dah 3 tahun. Tak habis2 duk pantau. Nak masuk anak kedua dah , cyst nya pun gitu jee. Size cyst tu statik , tak berubah 3 tahun ๐Ÿคญ๐Ÿคญ๐Ÿคญ jangan panik2 ye. Jaga makan je . Kalau lebih 7 cm itu kene pantau .