98 Balas

Saya pun anak dlm 5 ke 6 bulan prgnnt lg. Skrg anak da sthun sbulan. 2 bulan lbih lg due date. Ngeee... Rezeki, alhamdulillah.. Bukan tbabas. Mmg mrancg nk anak lagi. Hihi

alhamdulillah .takpe puan.rezeki tu Allah dh susun.saya pun ade 6 girl. 3 org lahir 2012,2013,2014.bit struggle.tapi alhamdulillah dipermudahkan.

Hwaaahhhhhh 🤗🤗🤗

VIP Member

Memang waktu dftr buku baru nurse akan bising... Sbb rahim belum pulih sepenuhnya... Nnti lepas brsalin kena sruh ambil perancang tu... 😂😂😂

Sy pun nk ambik prncg..tpi yg suntik..tnggu pny tnggu haidny x dtg2 sbb nurse ckp tnggu haid baru bleh suntik..

Tahniah sis moga dipermudahkan urusan..hati kena kental sbb baby masih kecil+ sis pregnant.Minta sokongan husbnd spnjang kehamilan.😊

Carngrats sis...🌻🌻 Nasib kiterr sama jerr ni cuma sy bby 9 bulan bru tau diri i bersisi..skg dah 4bulan prgnant..😉😉

Kalau terlampau biadap sounda jea. Kata mcmni dah terjadi apa boleh nak buat. Kira bgus la saya takbuang tpi sya nak jaga.

Pergi sj Puan. Klu kena bebel dgn Nurse.. Pn ckp.. Alar da rezeki.. InshaAllah sy akan kuat. Ckp mcm tu.

Sy. Ank sulong br 1thn++,lekat yg ke 2. Ank sulong 2thn 1bln dpt adk. Alhamdulillah ank no 2 bersalin normal.

Kalau br sekali czer, doc akn bg kita bersalin normal utk ank ke 2.klau dh 2 kali czer, yg ke 3 automatik akn czer jgk 😊

Alhamdulillah,,, tahniah sis... Sy ank no2 bru 10bln.. Sy tgh hamil no3 dh 3bln... Rezeki Allah...

VIP Member

Tahniah sis..jgn jd cm abg2 sya y pertama lahir buln 1 y no 2 plk lahir buln 12 kedua2 lahir tahun y sama

Ooo.. Takpe rezeki masing2 Allah nak bagi. Tak semestinya lahir rapat2 anak akan tak cukup bulan. Saya juga bersalin rapat antara sulung & twin. Syukur alhamdulillah twin bersalin normal cukup 38 minggu tanpa sebarang komplikasi. Bahagian masing2, rezeki masing2, Allah itu sangat baik ❤️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan