1936 Balas

Hari 1(10 September 2023) Bulan ini pada tanggal 22 September akan genap setahun saya menggunakan aplikasi theAsianparent. Sepanjang saya mengandung setiap hari log in ke aplikasi ini untuk membaca pelbagai info & mengetahui tarikh kandungan saya. Hari-hari terasa excited tengok pembesaran baby ☺️ Kami layak Mycrs tetapi terlambat claim sudah ditutup dengan harapan melalui penyertaan ini ada rezeki untuk dapat carseat percuma untuk anak pertama saya 🥰

Day 7/8 (13-14/09/2023) Baru ada data, maaf ye terlambat check in hari yg ketujuh, after 12AM bru dpt comment😭 btw May Allah bless you all & your family whenever you are. ingat tau sentiasa pakai seatbelt dlm krta bgi cth kt anak2, insyaallah ada rezeki dpt beli carseat or dpt carseat free gunakanlah sebaik baiknya ya. Thanks TAP for the great accompanying us through our journey as a parents expecially when everything is new & first time for us❤️

hari 1 - 7 september 2023 pada tahun 2020 saya mengandungkan dan melahirkan anak pertama saya dan pada tahun 2023 saya melahirkan anak kedua saya,dan TheAsianparents adalah tempat untuk saya mencari segala rujukan. Apabila saya buntu akan sesuatu perkara mengenai anak saya, saya akan mengunakan aplikasi ini untuk menambah ilmu pengetahuan agar lebih memahami segala yang perlu dipelajari .

Hari 3 (8.9.2023) Salam Jumaat semua moga semua dalam keadaan yang baik2 shj , Terima kasih #theAsianParents menyediakan platform yang terbaik untuk ibu ayah dan khususnya bakal ibu ayah , setiap hari dari awal kehamilan sehinggalah selamat bersalin saya akan buka app #theAsianParents untuk membaca info2 yang terbaru dan melihat perkembangan anak saya setiap hari👶🏻 Banyak sangat info dan maklumat yg saya pelajari dalam app #theAsianParents 🥰

HARI 1 6/9/2023 Terima kasih theAsianparent Apps yang kalau apa apa senantiasa ada sahaja tips / bacaan yang boleh di ikut semasa mengandung dan bila membesarkan anak . Tambahan saya suka adalah bila ada pasal tumbesaran anak setiap umur yang dia lalui dan pasti saya akan pastikan/pantau anak juga ada skills/sifat seperti itu supaya anak membesar mengikut fasa yang sewajarnya .. moga moga menang car seat sebab sedang menunggu adik baby is coming 😇

Hari 7, 14/9/23 Baby’s papa has been away for almost 2 months now. Papa has been missing these 2 months of baby’s growth and development 🥺 He’s been working offshore and we’ll be going to meet him at the end of this month yeayy! Yet baby is still not yet here by then. Anyhow we still do eagerly want to win this carseat for baby’s big brother to ‘officiate’ it first for the upcoming journey —taking papa back homee 🤍🥹

Hari 1- ( 8/9/23) Semenjak saya mengandung anak pertama saya susah mendapatakan rujukan disebabkan duduk berasingan dgn ibu. Sampai la saya jumpa @theAsianparent mudah untuk saya mencari maklumat serta berkongsi maklumat mengenai kandungan sehingga la bayi saya lahir. Apps ini lengkap dengan pelbagai maklumat, promosi serta produk-produk yang sesuai bagi setiap masalah yang ibu dan bakal ibu alami. Terima kasih banyak membantu theAsianparent.

Hari 1: 9/9/23-15/9/23 Bismillahirrahmanirahim, semoga ada rezeki untuk bayi saya yg baru melihat dunia pada 12/8/23. Alhamdulillah, dengan adanya apps theAsianparent, saya dapat menimba pelbagai ilmu dari first week pregnancy sehinggalah kepada parenting life. Artikel yg diterbitkan sangatlah membantu dan juga sesi soaljawab bersama Dr bertauliah memberi lebih banyak pendedahan kepada saya sebagai first time mom. Thank you so much. @afiieiza

Hari 7: 15/9/23-15/9/23 Bismillahirrahmanirahim, alhamdulillah hari terakhir check in dan mencuba rezeki disini. Semoga ada rezeki baby saya. Terima kasih TAP dan Snapkis!

Day 1 . 07/09/2023 alhamdulillah theasianparent banyak bantu melihat perkembangan baby dalam kandungan , everyday bole tengok perkembangan baby dari hari ke hari , sepanjang proses kehamilan saya banyak merujuk dalam aplikasi ini untuk mengetahui sumber sumber ilmu yang dikongsikan oleh pengguna pengguna aplikasi ini , apps asiantheparents sangat memudahkan 👍🏻❤️ terimakasih #THEASIANPARENTSMALAYSIA ❤️ ❤️❤️❤️

Hari ke 2 (06 september 2023) Assalamualaikum /selamat petang Alhamdulilah syukur ke hadrat ilahi pada hari ini platform THEASIANPARENT MALAYSIA sangat terbaik.. Setiap hari saya dapat melihat perkembangan bayi, produk, makanan yang berkhasiat untuk ibu, baby & family.. Terima kasih THEASIANPARENT berkongsi maklumat untuk menambah ilmu baru untuk anak first saya.. #THEASIANPARENTMALAYSIA❤️❤️❤️ #❤️YOU #SEMOGAMURAHREZEKISAYA

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan