125 Balas

VIP Member

saya ingin memenangi Lunavie UV Sanitizer kerana senang guna dan dibawa.terutama sekali saya mempunyai bayi dan anak saya perlu pergi tadika.ianya sangat berguna untuk saya dan anak-anak saya terutama sekali diwaktu Conv19.kerana kita masih belum menang.sebagai ibu setiap hari bila keluar dari rumah saya akan mula risau dengan keselamatan keluarga saya.patuhi SOP. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

I wish to win Lunavie Mini UV Sanitizer because it ensures a 99. 9% of germs and bacteria killed within 10 seconds, this unit is easy to use and lightweight. Thanks to its handheld design and its weight, I can comfortably employ it to sanitize a variety of areas and household items and even take it with you when traveling. A must have item in bag during this day. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

VIP Member

'Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya sangat memerlukan. Sebagai seorang ibu saya mahukan yang terbaik untuk anak saya & dijuahi segala jenis kuman yang tidak dapat dilihat. Saya harap dengan adanya Lunavie Mini UV Sanitizer dapat membantu ibu & kanak kanak diluar sana membasmi kuman dengan mudah. Pastikan anda menggunakan hashtag #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya mempunyai anak kecil bakal memasuki umur 2 tahun bulan hadapan dan juga bakal menimang baby tahun depan. Memandang sekarang musim covid19, saya berharap Lunavie Mini UV Sanitizer ini dapat melindungi bayi saya dan saya sendiri. Dengan saiznya yang mini sangat mudah untuk saya bawa kemana-mana. ❤ #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Super Mum

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana sebagai ibu pastinya inginkan yang terbaik untuk melihat anak-anak gembira, bebas bermain dan meneroka. Jadi saya perlukan Lunavie Mini UV Sanitizer untuk sentiasa pastikan anak-anak terhindar dari bakteria/virus yang ada di persekitaran mereka yang mungkin juga akan menggangu "childhood" mereka. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana ianya produk yang terbaik dan berkesan di pasaran. Ianya mampu membunuh kuman dan virus melalui sinaran UV, justeru menjamin perlindungan anak saya daripada jangkitan kuman dan virus yang terdapat di persekitaran. Tambahan lagi, ia juga mudah dan boleh dibawa ke mana-mana. Anak sihat, ibu ceria! #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya sebagai ibu sangat risau akan pandemik dan juga pelbagai jenis penyakit yang berpunca daripada bakteria dan virus marcapada ini. Dengan adanya UV Sanitizer ini saya boleh nyahkuman barang-barang saya dan juga bayi dan anak perempuan saya walau di mana kami berada dalam masa 10 saat sahaja. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana ia dapat membasmi sehingga 99% kuman, bakteria dan virus pada banyak permukaan seperti dapur, barang peribadi atau barangan kanak-kanak sepantas 10 saat sama ada di rumah, pejabat atau hotel penginapan. Inilah pilihan bijak kerana ibu seperti saya inginkan yang terbaik buat bayi tercinta 😊 #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

VIP Member

Hi. memenangi Lunavie mini UV sterilizer memberi satu bonus kepada saya. di mana, saya boleh mensterilkan barang2 saya di mana sahaja, terutama apabila saya mengepam susu untuk bekalan anak, saya boleh mensterilkan pam susu saya. Selain itu, bersaiz mini ini sesuai di bawa ke mana sahaja, dan boleh digunakan untuk seisi keluarga untuk membasmi kuman seprti contoh, meja makan dia restoran.

VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana sebagai ibu, bayi adalah ibarat permata bagi saya. Tugas mereka adalah bermain dan meneroka dunia kecil mereka. Dengan Lunavie Mini UV Sanitizer saya dapat memastikan persekitaran dan mainannya sentiasa dalam keadaan yang bersih. Saiznya yang mini memudahkan saya membawanya ke mana sahaja. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Soalan popular

Artikel Berkaitan