Menang Mini UV Sanitizer Dari Lunavie

Hi semua ibu-ibu hebat TAP 🥰 Jom menang Lunavie Mini UV Sanitizer dengan langkah mudah seperti di bawah 👇 Komen 'Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana...' (maksimum 50 patah perkataan dan mesti mengandungi perkataan bayi/kanak-kanak/ibu di jawapan anda ya!) Pastikan anda menggunakan hashtag #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free Jangan lupa sertai di bahagian PERTANDINGAN ya!

Menang Mini UV Sanitizer Dari Lunavie
125 Balas
Tulis jawapan

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya ialah seorang ibu yang amat menitik beratkan perlindungan daripada segala penyakit untuk bayi Serta keluarga Saya. Dan Saya yakin produk Mini UV sanitizer ini dapat menyenangkan tugas Saya sebagai ibu dan juga guru tadika yang banyak meluangkan Masa bersama kanak-kanak di sekolah.#mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana ia adalah produk yg boleh membunuh 99.99% kuman dan bakteria yg Menjadi kerisauan kepada para ibu serta seisi keluarga terutama kepada keluarga yg mempunyai bayi macam saya. Produk ini Mesra pengguna kerana ianya mudah dibawa ke mana saja untuk perlindungan apabila berada di luar rumah. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana kehebatannya melawan virus2 yg tidak diingini pada sesuatu barang seperti phone ibu, barang bayi dan mainan kanak2. Kecil-kecil cili padi, walaupun kecil sanitizer ni namun dia mampu menyelamatkan nyawa. Pada musim covid ni, sanitizer ini sangat-sangatlah berguna kepada semua golongan. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana untuk melindungi keluarga saya dari bakteria atau virus yang bahaya terutamanya buat anak dan Ibu bapa saya yang sudah berumur. Juga, dengan alat ini yg kecil serta mudah dibawa dapat membantu saya membersihkan permukaan atau barangan yang selalu disentuh dalam masa 10 saat sahaja. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya adalah seorang ibu dan masih baru bergelar ibu. Tentu saya risaukan keselamatan dan kebersihan anak sulung saya. Tambahan pula dengan persekitaran sekarang dunia mengalami pandemik covid saya amat risaukan bayi saya. Kuman berada dimana-mana sahaja dan tidak boleh dipandang dengan mata kasar. Jadi saya amat memerlukan.

Baca lagi
VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saiznya yang kecil, ia fleksibel boleh dibawa bersama kemana-mana serta saya lebih yakin dengannya dalam membantu saya membersih serta membunuh kuman yang berada di sekitar permukaan kawasan permainan bayi @ kanak-kanak. Sebagai seorang ibu, keselamatan keluarga amatlah penting. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UB Sanitizer kerana saya ibu yang mementingkan kebersihan dan kesihatan untuk bayi saya lebih lebih lagi pada waktu pandemik covid. Ianya akan memudahkan kerja ibu untuk menghapuskan bakteria apabila berada diluar dan sesuai digunakan untuk kanak kanak. Sangat praktikal jika berada diluar. #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi
Super Mum

Saya ingin memenangi Lunavie Mini Uv Sanitizer kerana saya mahu mengelakkan jangkitan covid 19 dari terus menular. Sanitizer dapat melindungi bayi , kanak2 dn ibu dari sebarang kuman yg kita tak nampak. Kita mesti menang dalam menangani penularan penyakit berjangkit. Jom sertai peraduan menang lunavie mini uv sanitizer!😊 #mylunavie#mini#uv#sanitizer#gift#free

Baca lagi

Saya ingin memenangi Lunavie UV Sanitizer agar mudah untuk saya bawa. sebab negara kita berperang lagi dengan conv19 saya sangat risau semakin hari kes peningkatan di Sabah dan seluruh Malaysia semakin meningkat kes conv19. Dengan adanya Sanitizer dapatlah menghindar saya dn keluarga daripada conv19 ini. selain itu dapat lah saya guna dengan baik. Kita jaga Kita

Baca lagi
VIP Member

Saya ingin memenangi Lunavie Mini UV Sanitizer kerana saya ingin melindungi keluarga saya dari ancaman virus dan bakteria yang berbahaya lagipula negara kita sedang di landa musibah covid19 oleh itu dengan mendapatkan uv santinizer ini memudahkan tugas saya sebagai ibu untuk melindungi orang yang saya sayang ❤  #mylunavie #mini #uv #sanitizer #gift #free

Baca lagi