21 Balas

VIP Member

MasyaAllah. InshaAllah. Percaya dengan rezeki Allah. Sentiasa sabar, redha, kuat semangat, jaga pemakanan, ikhtiar semampu boleh. Doa pada Allah. Sebab Allah yang nak bagi, jadi kena mohon doa dengan dia. Saya doakan sis akan dimurahkan rezeki. Sentiasa sihat. Mudah semua urusan. Sis dan suami jangan putus asa. InshaAllah ❤️

VIP Member

Try makan asid folic sis, ank pertama sy dulu sy amalkan asid folic, alhamdulillah in sha allah xsmpai 3bulan dah lekat, skrng pun tngah mkn asid folic balik, sbb ank sulung dah 2tahun, doakan sy ye😊

semoga awk dan ttc yg lain dikurnaikn zuriat secepatnya ,amin.... sy dlu try buat kelapa bakar ikut yg ustaz ajar dan berurut alhamdulillah allah kurniakn rezeki lps tu

semoga ada rezeki utk sis dh suami sy pn 5tahun mnggu rezeki zuriat 🙂🙂insya allah ada rezeki zuriat buat mommy2 pejuang 2garis biru😉

Ameen, semoga diberi rezeki zuriat, sis boleh lakukan ujian kesuburan klu tak pernah buat lagi, dapat bantu dlm proses utk mendapatkan zuriat

aamiin aamiin ya mujib. semoga allah tiup kan malaikat kecil dalam rahim awak. semoga ada rezeki anak utk awak dn husband tepat pada waktunya❤️

sama2. hugs❤️

inshaallah puan , amin .. saya pun dulu ttc 6tahun juga , saya faham macam mana perasaan puan rasa .. semoga Allah makbulkan doa puan 🤲

Ya Allah semoga berkat doa kami ibu yang sedang hamil ni, kurniakan zuriat yang soleh solehah buat puan ini dan pasangan nya Amin🤲🏻

Ya allah tiupkanlah malaikat kecil ke dalam rahim para isteri yg masih menunggu rezeki zuriat dari Mu . aaaminnnn ya mujib

Sy pun sama sis, belum dpt anak sulung pun..moga Allah kurniakan rezeki buat kita utk timang cahaya mata ☺️☺️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan