30week 2day (2023). Alhamdulillah, first baby. Tak sabar sangat2. Due date 31 may 2023 ni.

Semoga semuanya berjalan dengan lancar. Excited sangat2!!

22 Balas
Tulis jawapan

๐ž๐ก๐ก ๐ฌ๐š๐ฆ๐š ๐ฅ๐š ๐๐ฎ๐ž ๐ค๐ข๐ญ๐š 31/5.. ๐ฑ ๐ฌ๐š๐›๐š๐ซ ๐ฌ๐ ๐ญ... ๐ญ๐ฉ ๐ฌ๐ฒ ๐ฑ ๐ฌ๐ž๐ญ๐ž๐ฅ ๐ฅ๐  ๐œ๐ฎ๐œ๐ข ๐ง ๐ฉ๐š๐œ๐ค ๐›๐š๐ฃ๐ฎ2 ๐›๐š๐›๐ฒ.. ๐ข๐ง๐ ๐š๐ญ ๐ง๐ค ๐›๐ฎ๐š๐ญ ๐ฅ๐ฉ๐ฌ2 ๐ซ๐š๐ฒ๐š ๐ฃ๐ž ๐Ÿคญ ๐ญ๐ฉ ๐ซ๐ข๐ฌ๐š๐ฎ ๐ฉ๐ฅ๐š๐ค ๐ฅ๐ฆ๐›๐ญ2 ๐ฌ๐ ๐ญ..

1y ago

slow2 xpe, ada lagi masa. tapi sye buat awal2 sbb takot xlarat nanti.

Sy 20/5 ๐Ÿ˜‚ first baby juga. Takut tp tak sabar nk jmpa baby. Selama ni borak2 nmpak perut je ๐Ÿ˜‚ semoga urusan kita smua dipermudahkan, mak n baby smua sihat, dipermudahkan proses bersalin, berpantang. Aamiin aamiin.

1y ago

aamiin InshaAllah hehe

saya 26.05 due date.. cun Bday suami dya ๐Ÿ˜‚.. tapi mcm x sure cun due.. x cun takpa.. dpt sambut sama bln ๐Ÿ˜‚.. bju baby Blom da msa Nk cuci , 50& brng bby blom beli ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚... Bzy kerjaaa๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

1y ago

Sama la due kita hehe baju2 baby dah basuh lipat2 nanti nak masuk dlm beg je, semoga dipermudahkan urusan ibu ibu semua โค๏ธ

sy 31w 4d due 23may... rainbow baby setelah kematian abgnya 23w thn lps. alhamdulillah rezeki. moga kalini selamat dan terpelihara oleh Allah swt.

1y ago

Aamin semoga di permudahkan urusan

saya 6/5 . harap2 sempat raya, tapi baju raya apa semua tak prepare lg sebab takut beranak sebelum raya

14/5 harap2 x kluar time hari raya la takut plk dia nk kluar mse takbir raya ๐Ÿ˜‚ .

saya due 18/5 ni , rasa tak sabar beg hospital semua dah siap packing ๐Ÿ˜‚

1y ago

sama sis due date ๐Ÿคญ. sama lah barang2 semua siap packing dah ๐Ÿคญ

saya due 23/5 semoga dipermudahkan urusan mommy semua๐Ÿคฒ

1y ago

sama ๐Ÿฅฐ

deu 4/5 tp kena serah diri 5/4 sebab 28/2 dh ada prem contraction

saya due 24/5 semoga dipermudahkan segala urusan mommy 2 ๐Ÿคฒ