158 Balas

sy dh 33w berat baby 2.20kg, sy gdm on ubat metformin, so kena bersalin 38w.. klo nk ikutkan due date sy 16hb 10.. doakan sy yea🥲

Sye pn 33weeks... tapi Alhamdulillah tak bersalin lagi... g hospital pun jalan tak buka lagi.. tahniah sis... semoga baby sihat...

alhamdulillah.. sya yg masuk 38weeks lebih ni pun xda tanda2 nak bersalin lg . 9hari lg ke due date , harap2 x overdue .

33w bersalin sis kena ambil dexa tak?? saya bersalin sulung border line 36w5d kena ambil dexa.. sakit nya hanya Allah Yg tahu

sye 33week 1 day..tpi doctor kata bby saya kecil😔sya dpksa bsalin awal..apa pendapat anda. .ada kh bby sudah mtang??

Alhamdulillah.. tahniah sis, sy kena admit 37 minggu 6 hari nanti sebab gdm..doakan sy bersalin normal, tak nak czer...🥲

terus bersalin doktor ckp

sis perut tegang tu sama mcm perut mengeras ke? ni anak first . saya confius.. perut kerap tegang ptg² sampai malam

VIP Member

Tahniahhhh awak semoga sihat selalu dan selamat berpantang☺️ doakan saya Ye minggu depan anak First👶🏻

sis sama mcm anak sulung sy lahir 33 minggu berat pun 2.12 kg skrg alhmdulilah anak sulung sy dh 3 tahun..

Tahniah slmt bpantang.. Doakn kami y msih mnunggu... #37week1day

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan