6 Balas

Sy pun lebih kurang mcm tulah sakitnya. Tp x smp ke ibu jari. Paras peha je. Rs belah depan. Smp jln bertongkat . Sy jmpa pakar, dia kata sciatic pain and hip bursitis. Some woman experience time preg. Sy buat yoga. Sakit tu mcm lega sikit tp still ada. Cuba buat utk at least imptove monility n lessen the pain.

Sy alami jugak. Nk jalan pun x bleh. Rasa macam kaki kudung. Tak rasa saraf kan.. Sy refer doc sakit puan, dia cek urine, dia kata sakit ni terjadi disebabkan kencing kotor/ada protein dlm urine. Adakah mommy sangkut kencing kotor? Kalau ya, itulah penyebabnya.

sy tgh alami. byk kan rehat n klu tdo cri posisi yg meringankan sakit. hr tu sy try buat senaman ringan utk kaki, Alhamdulilah ad kurang. mgkn urat terkedu ke ap kan

Sis bpa week ye.... Saya pon harini berasa sakit celah paha.. Mmg kalau nak pakai seluar ka angkat kki kiri.. Rasa sakit... Berasa area kemaluan tu... Normal ke ehh

Sama macam saya sis. Bila urut pun masih sama jugak. Memang sakit sangat rasa dia.Skrg ni baru 32 minggu.

sama sis. saya pun belah kiri jugak. saya igt saya sorg je. 😔😔

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan