71 Balas

Sokongan dari family awak pun dah cukup kuat utk awak bangun semula. Take care diri sendiri n baby awak. Yakin dan percaya nanti one day org yg buat mcm tu.. menyesal dikemudian hari. Semoga kita dijauhkan dari perkara2 yg x elok. Take care okey ❤️

Terima kasih sis .. Love your support so muchh ... Tgk zaman skrng bnyk org ngadung buang baby tu tapi saya tak sanggup biar kne marah dengan family asalkan saya tak buat dosa yang besar ... Tak sabar nak tunggu dia keluar jee nihh tak lma dh nak bersalin 😊😊

buat report sis. dok ugut² mcm tu bahaya.Jgn sebb fikirkn dia tu bapk pada ank tu n perasaan syg sis pda dia..fikirkn diri sis n masa depn anak lebih penting. Bergantung kepada Allah.InshaAllah Allah akan buka jalan dan petunjuk untuk sis..Amin

Aminnn sis thx u sebb support saya yee ❤❤❤❤❤❤

Tu Blum kwin sis,da buat gitu... Its better share dgn Mak sis,maybe Mak mrh saja...tpi xsmpai buang kita sebagai anak.. Biar pun sis Blum kwin,tpi tu tetap cucunya.. Tinggalkan saja lelki gitu.. Sis cuma perlu kuat and besarkan anak..

Ya sis,sye doakan sis bahagia dgn bby ...

Bab ugut2 ni x main2 sist, buat report polis, jgn pendam sorang2 sist kena bgithu family sist hal ni, yg besarkan sist ibubapa bukan dia, kebaikan utk sist, baby and kuarga sist juga, nak simpan laki cam tu buat ape..

Seram.. Lg 1 mcm tu bakal polis yg akan berkhidmat utk masyarakat? Adoila. Sblm masa dpn sis musnah kali ke2, better sis x pyh bersuamikan dia. Ceritakan pd family sis. Klu tak, hidup sis akan merana seumur hidup.

Terima kasih sis bagi ayat2 suport nihhh nak bersalin nih kne make choice cepat . Love your support so much 😊

Dh masuk polis ade hati nk buat cm tu.. Buat laa kalau dye xsyg keje dye dpt tu.. 🙄 Ugut ler dye balik.. Mase dlm latihan kalau kamu buat report pon dye leh sangkut.. Ape laa.. Xyah nk pikir sgt dgn jantan cm tu

Thx u sis ayat2 support tuu❤❤

VIP Member

Nak jd polis tp perangai mcm haremm..kalau sy jd sis buat report je..jgn bg dia keje yg mulia mcm polis tu..teruk bebenor perangai..sakit hati kte baca..😥 sis tlg jgn toleransi dgn org prangai mcmni ya...

Biar lah dia berjaya perngai mcm nih yak boleh kerja lama sis .. Saya pikir nak jdi single lps semua kak2 comment tuu tuhan nmpk semua nya biar tuhan buat dia .. Love your support sis ☺❤❤ saya kuat kn diri saya yeee

Tukar nama ayah mcm mana dari Abdullah ke 99nama Allah ke??.. Yg tu boleh tp payah sikit nk kena angkat sumpah semua.. Lg pn nnti kena temuduga dulu kt jpn kenapa nk tukar nama ayah..tu yg sy buat dulu.

Saya pon pregnant anak luar nikah dan pernah banyak kali cuba nak gugurkan, sekarang alhamdulillah baby selamat dilahirkan dgn sifat yang cukup, doa banyak2 sis InshaAllah okay, stay strong 💪

Belum kawin lg da tau pragai buruk mcm tu..cmne la nk hidup bsama utk slmanya..buat kpts terbaik sis.pk sal masa dpn.xkn nk merana lg dgn dia lau da tau dr awal mcm tu dah..pilihan di tgn diri sdri..

Ke dia dah ad prmpuan lain.. Dia dgn kamu suka2 je..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan