11 Balas

Kena refer doc sis. saya hr tu aawal prrgnant risau sbb keputihn dah hijau tapi xgatal cuma kdg2 je kluar ketul2 xselalu, may sbb saya alahan kurang minum air masak. now dah okey sbb alahan dah okey makan minum dah blh cam biasa. Doc masa tu bg masa sbb xteruk sgt kan. Kalau berlarutan dia suh refer dia balik

Baik minta pandangan nurse @ doc sbb bruni sy pun diperiksa utk thu tahap keputihan sy kte nurse klu berbau tu xnormal kemungkinan dijangkiti kuman. Tkut terkena jangkitan pda bby.

VIP Member

saya 28w dah keputihan tapi tak gatal.Dah buat test gbs bln lepas,positive gbs pula.Sebab anak pertama pun gbs juga.Redha ajela..

Alamak sis! I think you better check dengan doctor cepat. I terbaca ni https://my.theasianparent.com/keputihan-semasa-hamil

sye pun bnyk kputihan tpi xberbau sngt..kputihan tu ketul²..dktor bgi ubt utk jangkitan kulat

refer doktor.. biasa kalo teruk dktr bagi ubat... pmknn on kna jga..kna byk minum air putih.

VIP Member

sy 34w dah skrg ni , keluar jgk kputihan cair. tp tak bau..kdg kt area v tu gtl tp tak kerap..

kena refer doc tu sis klu keputihan mcm tu dah

refer dokter je sis cz nnt doktr bg ubt

takut ade gbs je... kene bgtau dokt...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan