35 Balas

hehe jgn risau sis.. ok je tu.. saya pn sama, anak lahir normal je.. masa preg beli baju baru selai dua je sbb semua baju lama boleh pakai je. seluar je kena beli baru kalau tak takleh zip la kan 😆

saya ada adik 7 orang, tp saya tak ingat pun rupa perut mak saya tgh preg.. ingat gi hospital je. sbb mak pakai baju besar kat rumah kat luar, & mak jenis perut kecik. tp semua sihat2 normal

Saya dah 8 bulan perut macam 6 bulan 😂😂 tapi bila dr scan semua okay… biar jee asalkan kita tau baby sihat.. buat ape nak besar2 sangat kan.. syukur perut tak de stretch mark sangat

Sy lagi 2-3 minggu nak bersalin baru jelas nampak bump, bersalin masa 40w1d. Berat baby masa lahir 3.0kg.. Alhamdulillah jimat tak payah beli baju mengandung apa2 sbb muat je semua😂

Saya dulu pun mcm sis. Perut tak nampak tapi berat bayi dlm perut normal. Jgn risau k, jaga diri jaga baby dalam perut tu. Ubat doctor jgn skip. Insha Allah baby keluar dgn sihat😍

tak semua org sama sis , lain anak lain bsr n bntuk perut . sy tgk pregnnt ank no 5 prut kcik je mcm org buncit😂. sis jgn la risau aslong baby n sihat xde ap yg nak dirisaukn ..

takpe sis , saye pun first baby sekarang dah 36 weeks . nurse pun kata perut kecik , tapi baby okey je . perut kecik tu takpe janji baby kita dalam perut sihat dan cukup sifat

rilek sis sme la kita first mom hehehe but sis jgn risau sbb first baby kn mmg perut kecik selalu org ckp cmtu if da pnh beranak prut 3 4 bulan pon dy da cpt nmpk besar huhuh

VIP Member

X de masalah pun. Saya da hujung 7 months baru nampak perut sikit. 9 months pun ada lagi teammates x perasan pregnant. Yg penting baby perkembangan dia normal

bestnye! tkde perut sangat tapi baby sihat tu nikmat sebenarnya tau. saya 6m dh besar perut and tk selesa dah. nk tidur pun tk selesa. lagi2 lepas makan 🥲

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan