βœ•

44 Balas

Mmg salah n tak patut nurse tu buat mcm tu. Tp sis boleh rujuk jgk dlm buku pink tu. Dkt situ ada tulis. Sy pun kdg spi skrg masih terkial2 bru 4 kali,, tp alhamdulillah nurse dkt kk sini semua baik2. Boleh buat aduan tu mnta nama dia.

VIP Member

syukur setakat ni nurse dn doc lyn sy dgn baik smpai skrg walaupn 1st time preggy. kdng2 mrk smpat berseloroh dgn sy dn ketawa bersama. walaupn pnh dtg lmbt, lupa bwk air kencing dn miss appointment, mrk tetap layan dgn baik

Sebab tu saya buka buku kat swasta service pun puas hati akibat nak elakkan nurse macam ni la nanti buat ganggu emosi je , penat pun jangan la lepas kat orang lain kalau rasa tak bole handle jangan jadi nurse

btul tu.. sy pn sama sis.. kita dh lh first hamil, still xtau mcm mna.. bila tnya, kena marah... bila snyap pn kena marah.. tu kdg rasa malas nk pergi kk baik prgi swasta lg.. tp tu lh... tkut risiko apa2 nti...

jgn kan yg br 1st hamil yg dh beranak pinak ni pun kdg2 terkial2 plus musim2 covid ni..n yg dh lama xhamil tu..tp tu la adab letak Kat mne ye...xpe sis sabar ye..demi BBY..jgn stress..😊

Sama nurse yang takeover case saya pulak asyik mengeluh bahawa dia kurang selesa menjaga momy kod kuning...MCM saya SBB leceh...tapi risiko Tu saya fhm tapi ini memang tugas mereka kan....

tengking je balik depan2 nurse tu. haha. bkn nak hasut. tapi bagi sedar sikit nurse mcm ni. die ingat kita tiap2 tahun mengandung ke apa. tiap2 tahun buat appointment kt kk.

ya allah..knpla smpi bg2 skli sis..alhamdulilah stkat ni dpt nurse yg baik2..mmng klw nak buka bku urus sndri ehh..brsabarla sis..klw sy mmng blaa dri c2 jee..πŸ˜…πŸ˜…

saya nombor bilik nurse check saya pon tak ingat πŸ˜‚tiap kali checkup kalau nurse kat kaunter tanya tak pernah ingat tp nurse tak pernah marah. tak patut nurse tuu

😭😭😭😭😭 sedihnya... selalu nya takut benda2 mcm ni la jadi. kita tak tahu nak buT apa. kalau memandai2 nnt kena marah jugak... hmm

Soalan popular