71 Balas

Salam takziah puan.. semoga digantikan dengan rezeki yang lain lebih baik insyaAllah .. semoga ada rezeki baby lg , jangan putus asa..

Takziah akk, didoakan akk dibalas ganjaran pahala yg tidak terhitung serta dikurniakan peluang lagi untuk memiliki zuriat. amin🤲🏼🙂

amin yra. terima kasih mendoakan saya🥺❤🤲

salam takziah.semoga Allah memberi kekuatan dan kesabaran kepada Puan..dan saya doakan Puan diberikan rezeki yg lebih baik.amin yrb alamin

amin yra. terima kasih doakan saya🥺❤🤲

ya Allah.. takziah puan.. alfatihah buat anak syurga puan.. bykkn sabar semoga Allah angkat darjat akak dan suami di akhirat nt..

Alfatihah..smge anak ditempatkan di kalangan orang yang beriman...semoga awak kuat tempuhi dugaan...anak tggu ibu dekat syurga...

sabar yaaa , redha kn kprgian diaaa .. insyallah diaa tggu awk n suami dsyurgaa ... mogaa ada rezkii awk selpani .. aamiin 🤲

kuatkan semangat sis . InsyaAllah,semoga Allah kurniakan rezeki lebih lagi untuk sis dan family atas ujian ni..salam takziah.

Salam takziah puan, semoga tabah dan kuat menghadapi dugaan ni. Inshaallah ada lagi rezeki puan lepas ni . Anak syurga 😌

VIP Member

Takziah. Moga kuat dan diberikan rezeki yg lain. Btw, kalau tak keberatan boleh share apa sebab keguguran ni?

Takziah buat puan sekeluarga..berbahagialah anak puan ya muhammad anak syurga allah di sana.. Alfatihah

Soalan popular