15 Balas

sy pernah beli kt shopee yg sama..rasanya boleh pkai jugak result upt ni. sbb dulu sy guna upt ni jgk naik samar2 mulanya (sbb test sblm period jgk), beli byk2 kan so sy try je semua jenis (sbb beli set yg jenis ada strip, kaset dgn pen-tp test hari lain2), result semua naik double line. lpstu nk lg confirm beli jenama dip n tell / clearblue..dpt result positif jgk. Moga puan pun dpt result yg sma juga..

Inshaallah amiin..

teruskan celup sis,,saya pun beli kat seller ni..hari tu nampak double Line tapi samar sangat...pastu i da cek lagi..pastu cramp perut ingat nak period..pastu turun darah yg banyak .. semalam baru keluar ketulan daging..gi hospital doc kata keguguran (7week).. Alhamdulillah da cek rahim semua ok da..doakan moga saya ada rezeki lagi.. Aamiin..

salam takziah sis.. InsyaALLAH moga sis dikurniakan zuriat

Sy pn bnyk je beli upt d shopee, sllu share bagi dgn kakak klu dia lewat period. Satu hri tu dia mnta lg upt ni sbb dah lewat haid upt mcm dlm gmbr ni jg, dpt double line. Test lg keesokan harinya masih double line. Esoknya dia ke klinik swasta, scan dan memang betul dia pregnant. Skg anak dia dah 4bln lebih..

sy pun test sebelum period pakai upt shopee ni. ni yg first time test, mmg ada line tp samar sgt lepas 2 hari test lg, mmg makin pekat. nnti repeat ya. Bila dh due period, mmg akan jelas terus upt :) semoga ada rezeki! ❤️

Ok nanti saya repeat balik upt ni.. inshaallah amiin

TapFluencer

Teruskan celup kalau betul pregnant dia akan makin terang. Sbab jenis yg ni pun prnah juga naik line tp tak pregnant pun🤣 kalau blh pakai yg jenis lagi 1 tu yg warna biru juga. (Mcm dalam gambar ni)

Aamiin 🤲🏻 sy pun guna upt yg sama sis beli dekat seller tu juga, tapi beli pelbagai.. suka yg jenis cassette juga.. beli bnyak sbb bila dh kuar line samar kerap celup tiap pagi 🤭

Tu la nanti saya nak beli upt ni lagi.. inshaallah amiin..

Strip mcm ni biasanya ok je cuma mmg kena btl2 test msa lps period la sbb bergantung kpd hormon kita jgk kalau nak dpt result sblm delay period ni.. InShaaAllah repeat lps period ok.. ada rezeki tu

Okay nanti saya repeat test lepas period..

sy guna UPT dari seller ni jgk..mmg boleh percaya.. dia xkn naik double line klu kita X pregnant.. insyaAllah..moga ada rezeki sis.. Aamiin

Inshaallah amiin..

Nak comfemkan awak beli clear blue lebih tepat , atau difamasi yg ada tulis 99% tu . Cuba test lagi 2 minggu semoga ada rezeki awak 🥰

saya pon beli pregnant test dekat shoppe jugak...okey je .. nanti sis repeat sekali lagi... insyaallah semoga ada rezeki sis 😊😊

Okay nanti saya repeat upt balik inshaallah amiin..

Soalan popular