8 Balas

bersyukur awak tak de loya.. masa saya.. masuk minggu ke tujuh... terus asyik muntah.. makan apa pun semua keluar.. bau apa pun semua pening.. rasa hidup sangat sengsara masa tu.. bersyukur la awak kalau tak de morning sickness.. awak antara orang bertuah...

Saya pernah macam ni. Tawakal dan redha je sbb appointment lambat lagi dan 6wks masih awal nk detect heartbeat. Tp lepas satu dua hari, mual muntah tu datang balik lagi teruk dari sebelum ni 😤😤. Morning sickness ni boleh on dan off.

Bersyukur la awk xde alahan. Nt klu ada alahan takut awk plak xtahan menanggung. Normal je tu..ada yg dpt alahan hujung2 trimester..ada yg dpt awal..ada yg xde alahan langsung.

Bersyukurlah xde alahan..itu normal.. Sye msuk trimester kedua bru kuat alahan Awalnye smp ke week11 relax je..😌 Anyway enjoy ur pregnancy

baik. tq yaa

VIP Member

Masih awal kadang2 dah masuk 10minggu baru ade alahan sis.. Macam saya masuk sebulan je baru lah alahan teruk smpai 3bulan lebih..

normal je. sy dah 36weeks harini masih takde apa2 alahan, tau2 perut dah membesar je.. depends pada org sis

Saya pun takde alahan . Takpa memang ada org macam tu . ❤️

normal sgt🤗

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan