10 Balas

Seronoknya baca luahan ni! Semoga dipermudahkan bersalin ❤️ last year saya sakit teruk pregnant smpai sakit kepala nk hantuk-hantuk kat dinding, muntah pagi petang siang malam smpai muntah air putih sbb perut takde isi dah, trauma nak mengandung lagi pun ada. Harap2 next pregnancy saya okay mcm awak 🥰

saya 2org girl x de alhan n rajin sgt2 mkn bnda mnis2 ja kerja ..mkn pulok x kira masa sllu lapar..n ni prgnnt lg ank ke 3 bru 11 minggu alahn ya allah punya lah kuat mlas pun blh tahan . x thu nk buat cmne nk bgi mcm biasa huhu ..mkn bnda masam je sbb mulut sllu berair

teringat 2nd pregnancy saya. kuat makan minum manis. pernah bantai 2 air blended coolblog dlm masa yg sama. 😂 berat mmg naik setiap minggu tp alhamdulillah x sangkut gdm. sy dpt baby girl. tp alahan sy teruk jugak time tu. semoga dipermudahkan urusan sis.

sama macam sy juga. alhamdulillah, saya both pregnancy xde alahan sampai bersalin. sejenis sweet tooth. dan boleh makan semua. xde specific utk focus mkn sesuatu. 1st baby boy. 2nd baby girl😘

Semoga dipermudahkan perjalanan sampai beranak ya dear. Makan manis beringat tauuuuu. Kang sangkut GDM, penat memikirkan nak doet japgi 🤣🤣 apapun, take care dear 😘

alhamdulillah tahniah sis. sy skrg 6 week baby ke 3 jugak. sulung dan no 2 pun sama lelaki. semoga ada rezeki baby girl kali ini untuk saya.. amiin .

VIP Member

Maybe baby girl kot sbb ada beza pregnant. Wallahualam. Hehehe. Tp sy pregnant 3 kali mmg xde alahan n suka makan manis 🤪 anak sy semua perempuan

baby girl tu sis.. sy pn mcm tu alahan xde tp ckup suka bnde2 manis.. mmg beza dgn ank boy sy 3org sblm nie.. suka cantik2, jd rajin...

org kata kuat mkn manis baby girl🤭moga sis dpt baby girl la

ok lh alhamdulillah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan