11 Balas

Sis, saya 2 kali gugur dan skrg Alhamdulillah Allah bagi lagi. Ni 3rd pregnancy. Sy betul² jaga. Kita mmg dah takut sgt nak berharap, sy faham perasaan tu. Doa supaya Allah berkati usaha kita, jaga kandungan kita. Saya amalkan surah Al insyirah, ada doctor sarankan sbb surah tu untuk elak semua penyakit. InshaaAllah. Saya doakan sis dan baby selamat sehingga melahirkan. Doakan sy juga EDD July 2023, InsyaAllah 💖

Aamiinn doakan saya juga ye sis ..bby dlm kandungan sihat

Sy pernah keguguran last year.. Lps kahwin trus bunting pelamin.. Tp sbb asyik stress period pn jd xtratur.. Tp bru2 ni cuba positif and control emosi, then ni dh stahun lbh bru pregnant blik.. Masa nk check tu takut juga, takut kecewa dn berharap.. Tapi kuasa Allah, Alhamdulillah.. Semoga yg baik2 je utk kita semua dn baby..

sama la sis sy awal bulan 9 first time gugur.. alhamdulillah hari ni masuk 6minggu.. kita bukan nak lupakan apa yg terjadi dulu, tpi kita kena focus dkt apa yg ada skrg.. insyallah ada rezeki kita semua akan berjumpa dengan baby kesayangan kita.. 🥰❤️ aamin² yba..

sama la sis 6 bulan lepas saya pun gugur , alhamdullilah bulan ni Allah bagi rezeki , kadang sebak juga kan sis ingat balik yang da lepas .. bila ingat kandungan sekarang berdoa btul smoga tidak terjadi sperti sblum nya.. aminnn..

TapFluencer

Didik diri Redha, syukur dan sabar. Mudah -mudahan semuanya baik belaka tanpa mudarat. Sibukkan diri dgn ilmu kehamilan,bersalin jagaan postnatal, penjagaan bayi, cara tenangkan dan tidurkan anak, penyusuan dll. Tentu seronok

insyaallah..trima kasih sis

sama..sy pun gugur bulan 7..skrng dh pregy balik 7weeks..alhamdulillah smlam baru pergi scan kndungan.. ok dh nampak janin..in shaa allah xde pape fikir positif je ye sis🤗🤗

insyallah.. banyak2 berehat masa first trimester ni.. sy dulu pun pernah keguguran sebelum dapat anak sulung.. jangan stress dan jangan skip folic acid setiap hari

Sama macam saya, miscarriage bulan 7, bulan ni positive balik. Takut nak beria sbb kena scan 2 minggu lagi baru nampak. Insyaallah baik2 je puan

doa yang baik² InshaAllah .,doakan saya juga ye raya lepas gugur arini dh 2line Alhamdulillah

saya pun gugur dh 3 kali. 2018 2019 2020 2022 pragnant lagi 6 weeks.semoga smpai ke pghujungnya.InshaAllah Aamiin

amin2.. insyaallah sis. semoga smua berjalan lancar

Sama lah gn sy gugur bulan 7 n skng sy positive harap semua nya selamat n Kita sama2 akn menjadi seorg ibu

Soalan popular