โœ•

70 Balas

Sye mnggu lepas baru lepas mnum.. Sekali teguk.. Tutup idong.. Then smntre nk tunggu result 2jam tu sye bring je.. Pening and loya rse nk keluar balik.. Tahan je... Nasib berjaya tahan smpai 2jam

rsa mang manis..klu ble minum trus jd xrsa mw muntah..sy sikit lagi mw muntah tp tahanja sb klu muntah kena minum lg huhu..tp sementra tgu result tu mang pening sdh..sb kena posa kn..

Saya . Rasa air gula biasa je sis . Minum sekali harung je senang . Kalau sesikit nanti muntah pulak . Lepas habiskan satu gelas tu okay je . Gelas takde la besar . Standard je

Rsa manis biasa je... X de rasa manis sgt pun... Macam air glukos.... Tips die mnum skali teguk ambik nafas skali pastu teguk lagi.. InsyaAllah x muntah.... ๐Ÿ˜๐Ÿ˜

Baru je minum 2hari lepas.. Mula2 minum nk menangis sbb x biasa minum manis2 kan.. Tp kuat hati fikirkan baby dlm perut mahukan ibunya dan baby sentiasa sihat ๐Ÿ˜Š

Semalam baru minum air gula untuk kedua kali..sekali harung je minum smpai habis..takut minum sikit2 nanti muntah..kalo minum time suam..xterasa sgt manisnya..

Air gula ok je rse..lgi2 lau ade perisa oren cuma dye manis sgt2..cuma mse nk tunggu 2 jam lps minum tu mcm pening2,loya2 ckit sbb dh kena puasa dari 10pmkn.

VIP Member

Dah nama gula, msti la manis sis.. Tips saya, mnum trus jgn bhnti, klu bhnti mmg akn rasa loya..sy skli hadap je..myb sbb sy pn suka mnis2 kot..hihii

Hehe. Rase manis sudah tentu, bg sy mmg loye ๐Ÿคฎ. Pastu tny nurse bole minum air kosong x, nurse ckp bole tp sikit je. Buat lalu kt tekak..

Air gula rasa gula pekat je.. masa saya dulu kena minum 2x..ok je tak loya. Yg penting fikir benda positif and jgn tgk org lain minum ๐Ÿ˜‚

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan