23 Balas

Eh eh sme.. Kite pn beli sariayu.. Tu pn suami belikan diam²..1st time nk try gune.. Mule² nk beli loose jgk herbanika & pyhtonatal, bile tgok myk dlm set sari ayu tu function dy sme dgn myk herbanika, xjdilah.. Pastu kwn² plk ckp kalo nk bf bby nti jgn mkn lg pape jamu @ kapsul nona roguy.. Tkot ank kuning tgi.. So x jdi beli loose kapsul pythonatal dan herbanika.. Skrg juz nk try gune yg husb dh belikan tu je sari ayu..

Haaa.. Mamam abis pntang ke ok kot..

Bagus set ni.. Very very recommended.. Kakak saya dulu dia pernah guna jugak set ni.. And sekarang dia cadang pada saya untuk beli akar kayu and phytonatal(untuk sembelit).. Minyak botol hijau untuk ibu.. And minyak botol purple untuk sapu pada baby.. Sebb kalau guna warna hijau dia berangin kuat sikit, tak sesuai untuk baby..

VIP Member

Wahhh sama lah set yg kita ambil ni, cuma sy x beli myk herbanika NR tu.. Setakat ni sy dah pakai set sari ayu, mmg best & blh pakai utk urut2 badan.. Phytonatal & uncang teh tu sy blm berani lagi ambil sbb baby masih kuning.. Tggu kuning menurun, baru kan start makan

VIP Member

Phytonatal dia best. Bukan jamu tp utk melawaskan. Herbanika buat sapu2 kt pinggang.. air akar dia sy mnum 2x ja.. yg mndian lpas da xda benang bru buat rendaman faraj cmpur dgn air suam..😊

VIP Member

sy pantang pakai set bersalin nona roguy , alhamdulillah , phytonatal dya senang nk membuang , minyak herba dia pun bagus , sy pakai masa nk tido n bertgku . 😀☺

Sis ambil fullset ke NR ni? Tengah survey ni. Takde pengalaman huhu. Baca blog je utk dptkan info. confuse la akar Herbanika dgn cuciHerbanika tu perlu ke tidak ambilnya

Salam sis..Boleh bg detail..sy pun tengah cari set berpantang ingat mau cuba yg ini..mcm mana mau order ya blh bg detail??

Ok sis tq sangat2😊

Sy dh guna utk 3 ank sy.. Sgt bagus.. Melancarkan proses penghadaman dan bg tenaga.. Dgn guna produk ni blh slim sgt

VIP Member

Ok sis.. Semua pantang saya guna set nona roguy. Brand lain tak berani nak guna.. Takut tak berkesan..

Sy pernah. Bg sy set ni mmg terbaik. Malah tukang urut sy time berpntng pakai minyk ini sms urut sy.

Hihi ok la nanti kalau elok boleh awak pakai jgak sy pon stnby awai2 je ni nak bslin ujg bulan ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan