Siapa due March 2020..

Salam..hye mommies..siapa due bulan March? Berat korang berapa ya?sy 43kg..dah nampak baby bump ke?sy belum nampak sgt..lepas makan nampak bukan main suka sy..pastu kalau bangun tidur xnampak sgt pulak..hahaha..excited bile perut nk besar?

69 Balas
Tulis jawapan

Sy due 30.03.2020 skrg dah 3bulan... Ada sikit baby bump... Tp stakat dri sndri yg nmpak... Org lain blum nmpak tp klau org pgg perut org tu boleh rasa... Pengalaman sy, lepas mkn mmg dia jd besar skit.. Tp masa baru bangun tidur, perut jd lembut and baby bump pun tak brp ada.... Berat sy 60kg😊

5y ago

Kita sama sis. 30/3/20 juga 😍

Due saya 9.3.2020.. berat saya dari 60kg now 56kg.. baby bump x nampak.. dehydrated, morning sickness teruk sgt untuk baby ke 3 ni.. xda selera makan langsung.. muntah banyak kali.. sampai susut badan.. hope baby ok je kat dalam ni 😊 semoga di permudahkan segala urusan kita mommy2 semua

Sy 11/3/20....x nmpk lg bbybump. naluri ni kata bby boy sbb xda morning sickness n selera mkn sentiasa ada. Kuat tido pulak. Mls tu x pyh kira. Mmg mls. Tp sy x turut sgt mls tu sbb ank2 dh 4 org. Yg sulung llki n hrp yg ni llki n bgsu lh.

5y ago

Doakan sy dpt bby boy sis.... Sbb yg sulung je boy n adik2 dia semua prmpuan.

Ikutkan ultrasound due saya 21 march..ini anak no 3..baby bump tu dah nampak sangat..saya over weight so lemak tepu+ campur baby bump la kot..tp awal pagi perut mmg rasa lembut..selalunya perut tu rasa keras2 bila petang2...

Saya due 20.03.2020. Miscarriaged bulan Januari lepas. Alhamdulillah pregnant lagi di usia 41 tahun ni. Baby bump dah nampak sangat2 mungkin sebab ini anak yg ke-5. Semoga dipermudahkan untuk semua mommies ya. 🧑

In shaa Allah saya! Itu ari bkak buku doktor ckp edd 26/3..smlm pegi scan sbb ad spotting..baby membesar dgn sihatnya..alhamdulillah..tarikh bertukar plak..edd jd 17/3..lg 2minggu kena repeat scan utk confirm edd..hihi

5y ago

In shaa Allah aminn..sama la kita ye momy Rynn & momy Aini..kwn 1 skolah la nanti ni ye..hihi

Sy due 29. 3. 2020.. Anak ketiga. Berat skrg 53kg.. Perut dah mula nampak.. Dah mula Kena pakai seluar maternity.. Hehe.. Doakan sy dapat baby girl plak.. Anak first n second boy.

berat kita sama sis.. 😍 due 08/03/2020 . lepas makan pun nampak perut . huhu .. tp kdg2 kempis balik 🀣 konfius pulak . masa sujud smbahyang rasa senak bwh perut .maybe sebab tertekan dia

5y ago

kan.. huhu . alhamdulillah

Sma la.. Sya 12w.. Berat 59.3.. Kdg naik 60 ,trun balik 59 .. Perot mmg xbpa npk .. Due tu katanya 21mac2020 .. Ank ke2.. Ni smbil taip . Smbil trasa nyut2 perot belah kiriπŸ˜….. Alahaii

5y ago

Eh samala due kita...cuma sy preggy ank y 1st...perot mmg xbpa nmpak...xsbr nk tgk bby bump...cuma pepagi tu terasa la mgeras

Wah.. Ada kawan la.. sy due 11.3 😁.. first baby.. excited nak beli brg baby πŸ˜‚ walhal sy x nmpk mcm mgandung pun sebab baby bump langsung x nmpk.. sy da nk masuk 4 bulan..