βœ•

9 Balas

kandungan 8 bulan takdak masalah kecuali klau movie tu dah remind siap2 xsesuai utk ibu mengandung la. tapi kalau baby umur 8 bulan tu memang dilarang la. sangat tak sesuai utk telinga baby. zaman sekarang ni baby dlm hari pun parents boleh usung p tgk wayang 😩😩

Okay sis ,betul2 pernah gi tgk movie nampak parents bawak baby dlm stroller rasa mcm kecik lagi tengah2 malam kesian pulak tgk tnggu lah baby besar takpun tngglkan kt mak /mother in law ke jaga sekejap . Kite tgk yg seram diaorg rilex je πŸ˜…

sye dri 2nd trimester sampai skrg slalu je tgk wyg. ni pun dh nk masuk 34mnggu haritu bru tgk polis evoπŸ˜‚ Ok je awak , tapi sye prasan tiap kali tgk wyg mesti baby tendang kuat sakit dibuatnye😹

saya baru je tengok semalam cite polis evo, baby pun sibuk nak tembak tembak dalam perut πŸ˜‚ kandungan saya nak masuk 9 bulan dah :)

Haahha sama sis. Nak masuk 9 bulan. Time show tu baru terfikir boleh tak tak tengok wayang sebab soundnya kuat sangat. Saya pun lemah jantung bunyinya. Baby gerak aktif tol dengar sound polis evo

boleh masuk panggung eh? sy ingatkan pregnant lady tak boleh masuk panggung. nak ajak husband tengok wayang tapi dok pikir boleh masuk ke tak..

Blh je , saya haritu tgk john wick πŸ˜‚ tp wayang biasa takleh yg 4dx tu. Yg kerusi gegar2 tu

Tgk je sis, no harm pun .. Better pi tgk, nnt da ada baby, ntah bila plak boleh pi tgk wayang lg 🀣🀣🀣

sama la sy 8 bln jgk. nk tgk polis evo. tp takut pulak sbb bunyi kuat

Kenapa plak tak boleh πŸ˜‚ naik flight ye la tak boleh

Saya pergi je wyg tp husband tak bg tmpt karaoke πŸ˜‚

boleh je,sy baru minggu lepas msuk wyang Cite polis evo

Hee okayy last haritu tgk fast x baby active gerak2 tendang dalam perut pastu nk tgk lagi polis evo tapi risau pulak takut ada effect apa2 sebab sound kuat kan 🀣

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan