14 Balas

wasalam.. inshaallah ni ank ke5 kndungan ke7 sy.. kali ni sy mual2 smp xleh buat kje awal prggy.. 4org sblm ni xpnh ade alahan.. n ank sy 4org semua pmpn 😍

Ameen.. semoga kita sama² dpt baby boy.. Insyaallah.. 😘

Salam. Subhanallah same. Cume saye 3 anak girl. Dah mengharapkan kandungan ke-4 nih (br msk 7 weeks) boy plak. Moge diperkenankan doa kte sume. Aaamiin

Aamiin.. Sy doakn sis dpt baby boy. Aamiin

In shaa Allah mommy moga Allah makbulkan doa mommy yg menginginkan zuriat bby girl ☺☺ makcik saya anak 3 lelaki ank keempat bru dpt gurl 😊

Aamiin.. Tq sis

VIP Member

Saya kali ni pun mabuk teruk ank ke 2, masa ank pertama perempuan dlu sikit alahan pun x ada. ☺️

Amin.. sy pun mabuk teruk jugak anak 1st, tp ada org cakap baby girl. huhu.. sy n husband teringin sgt nak baby boy.. so bila sis cakap anak perempuan takde alahan, rasa naik sikit semangat sy. sbb setiap ibu tak sama alahan dia kan? hehe.. apa² pun semoga semuanya sihat & selamat... #16weeks

Aamiin insyaallah sis...doakan sy jga sis minta² pregy ke4 baby girl kali ni aamiin..ada 3boy 😀

Kt geng. Hehe.. Insyaallah sama2 kt doakn k.. Aamiin

In Shaa Allah aamiin sis ❤️ Saya pun harap kalau next preggy dpt girl jugak hikhik

VIP Member

Alhmdulillah..mg d pmudahkn segalanya nti ea..aamiin😉✌

Aamiin. Tq sis

Semoga dpt baby girl yg cute puan... aamiin...

Aamiin.. Tq sis atas doa.

Aamiin semoga termakbul doa sis utk dapat baby girl

Aamiin. Tq2 sis

Aamiin smoga trmakbul ye❤️❤️❤️❤️.

❤️❤️❤️❤️😍😍😍

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan