25 Balas

Due 14/12..tu tarikh lahir sy..sy doakan smua nya slmt saja ya..mcm sy dlu lpas solat subuh mula sakit perut..pinggang..lps zhor prgi hsptal tgk bukaan dh ada 1cm..dlm tgh mlm nya tu pkul 1am keluar drah,msa tu dh dok kt wad penilaian..lpas subuh bersalin..msuk labour room bukaan 7cm..msuk kjp je x smpai 2 jam..smua slmt..alhamdulillah..skrg tgh mgndung ank ketiga😁

Sy baru 37 minggu tp minggu ke 36 dah rasa mcm awk rasa. Sakitnya Allah je tau. Dgn lutut kanan mcm longgar. Org kata bnyk bjalan blh cpt beranak tp sy kaki, pinggang, pinggul semuanya sakit. Nak jalan lama, mengah..suami yg papahkan. Hahahaha apapun sy doa kita sama2 selamat dan dipermudahkan urusan bersalin nanti.

Sy ikt period date due 3/12 Edd scan 15/12 Msuk 37w hrtu dh mula rsa perut mngeras n memulas asyk nk mmbuang j..skrg pinggang pulk mcm nk patah..tp tanda2 besar xde lg.. Harapny bby kluar wktu trdekat ni..xsbr jmpa bby 37w 4d

Sye due 16.12 badan Semua dh naik sakit . Doktor cakap kalau ada tanda2 bersalin terus pi hospital .. Lagipun baby masih seronok dlm perut .. doa2 kan je x over due , ni first baby harap2 semua bejalan dengn lancar ❤️

Samaa laa ngn saya ... Saya pon rsa apa yg awak rasa...tp takde tanda apa2 lagi... Due sya 12.12... Mogaa semuanyaa dipermudahkan dan biarlaa bersalin sebelum due.. Aamiin r.a.. Mogaa urusan awak jugak dipermudahkan .💕

due 1/12 hrini 28/11 dh 39week 4 day bby belum nk keluar lagi risau smua ada smoga urusan kte dipermudahkan aminn.. tkde lagi rasa apa2 tanda melainkn sakit blkng sakit pinggang

Kan sme la. Sye 6/12.. pun xde tanda2. Just perut jela mengeras tp tu pun kjp2.. hehehe

Sy klo ikut due misi 15.12..kt dlm TAP ni 13.12,tp sabtu 30.11 ni dh kne msuk ward,branak czer bt kali ke 3,sy mmg jnis xduk diam..mmg rasa mcm tu la skit dia,doakan sy selamat ye😊

Saya due 12/12..tp ni dah warded..sebb dah pecah air ketuban 9.40 td..ni tengah layan contraction..doakan saya dipermudahkan bersalin..

Amin, semoga dipermudahkan urusannya

Sy due 23.12.. Sama mcm awk, mula dh rasa sakit2..keluar peloh jantan bila sakit pinggang, sakit perut, bila nak ubah posisi tido, berat 😬..nak bangun tido apatah lagi..

VIP Member

Due sy 15/12.. Belum kuar tanda pape cuma sakit pinggang & celah kelengkang.. Check up pun nurse ckp kepala baby belum masuk ke tulang pelvik..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan