9 Balas

Kaki kecil tu maksd awak tulang kaki pendek dari usia dia ke? Kalau pendek kurang seminggu atau dua minggu dari usia dia boleh terima lagi, tapi sis kena banyakkan calsium, minum susu takpun makan ubat calcium. Kalau pendek 3 minggu tu merisaukan, takut baby sindrom.

saya risau juga dan sakit hati. Saya da 26 week masih taktahu EDD saya bila. Sebab doktor ni cakap lain, doktor ni cakap lain. So bila scan dia cakap baby kecil. Mmg la kecil sbb dorang pun confius baby berapa week sbb tarikh EDD tu ada 3

Sama sis. Sy 30 weeks dr cakap saiz perut baby kecik tapi yang lain semua okay btw dah scan last week semua normal. Dr bagi 3 minggu untuk datang scan balik. Dr cakap normal tapi itula kita jadi risau.

Sy alami… sy ada hb low.. mula2 kepala baby yg kecik sikit.. sy amal minum susu bnyk2.. skrg, kepala dia dah ok.. bnyk2 doa..insyallah..

sis ada buat detail scan tak di klinik swasta? Kalau nak sedapkan hati boleh try. Tapi saya tak sure 29w masih boleh buat lagi ke tak.

Dekat tempat sy, sy buat details scan 30week.. boleh lg..ikut tempat kot..

Hai momy, sy pun skrg baby size kecil dari week. Hari ni check up lagi. Hopefully baby sihat.

klau sya dr ckp baby keci tpi sesuai dgn bdan sya yg keci jg untk c baby...

Now anak awk ok tak ? Sy baru scan td, baby sy pun perut kecik dari usia..

Oh okay.. thanks awk

mungkin normal sahaja kut .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan