βœ•

122 Balas

Allah... Teruknya lebam tu.. sy xpernah seteruk tu.. selalu lebam kecik je.. tgn sis sensitif kot.. sapu myk yg sesuai.. gamat ke.. moga cepat sembuh mcm biasaπŸ’ͺπŸ’ͺ..

2 nurse cucuk di tangan yang sama masa nak minum air gula.. Nurse yang pertama kejap ja lebam.. Nurse ke dua hampir 2 minggu lepas tu masa dia cucuk memang rasa sakit..

auchhh sakitnya !!! ya allah takut tgk, saya jenis tkut jarum, mmg benci kalau kena cucuk. Tapi alhamdulillah stakat ni tak pernah kena macam ni lagi, takut sgt 😭

Kesian nya..sy urat halus..susah nk jmpa urat klu nk ambik drah..ccuk mmg kena byk kli..tpi alhamdulillah xpnh lgi lebam mcm ni..tuam ngan ais sis..bgi krg lebam tu

VIP Member

Sy pun pernah kena cmni, punya sakit nurse ambil darah dua kali di tmpt yg sama 😩😩 tapi dlm seminggu atau lbh hilanglah tu nnti don't worry be happy 😊

normal sis..saya punya lagi teruk..kebiruan kehijauan,2 belah lengan pulak tu sbb doc tersalah cucuk...lama2 dia akn jd makin gelap..dan in shaa Allah hilang..

Sy pn pnh jd cm ni... msa nk brsalin ritu... sbb trlmpau byk jarum... ngn cri irat nk amik darah tk jmpa... yg amik darah tu plk practikal... mmg tk reti...

Sy prnah kena mcam ni.. nurse kata sbb urat sy halus.. sy 2 minggu bru hilang lebam.. tapi klu sis rasa makin lenguh n sakit, terus jumpa doktor ye..

normal sis .. urat kecik sgt .. smpai 6kali susah nak cari .. saya pun smpai lebam2 tangan. πŸ˜….. tp mana yg pandai cri tu xde laa lebam tangan ..

Saya lagi besr and lg lebam .. 2minggu lebh bru hilang .sb dlm satu bulan tu bnyk kali saya kene cucuk sb saya buka buku time prut dah 5month .

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan