Patut atau tak ?

Salam haiii . Saya baru lepas keguguran awal bulan 4 hari tu . Sebelum bulan 4 tu saya punya period memang tak teratur . Tapi lepas dari keguguran , alhamdulilah period saya teratur . Tapi start bulan lepas saya tak period sampai lah ke hari ni . Dah lewat 2 cycle . Patut kee saya buat upt ? Saya takut . Macam² perasaan ada . Takut kecewa , takut kalau period kembali tak normal . Dalam masa saya saya mengharapkan untuk pregnant balik . Breast kadang² sakit kadang² tak . Tapi saya tak boleh kumur mesti nak muntah

9 Balas
Tulis jawapan

supaya tak berlaku keguguran lagi lebih baik berjaga2 dari awal sis..tak perlu berteka teki tapi masih mengharap. sy pun lepas gugur terus lekat.moga ada rezeki sis

1mo ago

Baik . Nanti saya check . InshaAllah aamiin . Tq awak ❤️

ye perlu.. x perlu la nant awak bteka teki.. gne upt brand dipntell trus lebih trusted..

1mo ago

ok baik . itulah daripada dok terpikir pikir kan . tq ya awak

patut buat upt. kalau +ve bnyakkan bedrest untk 1st trim nnt. semoga ada rezeki untk sis

1mo ago

inshaAllah aamiin . tq awak . baik nanti saya check

patuttt , mana tau betul betul pregnant ke semoga dipermudahkan urusan ❤️

1mo ago

inshaAllah aamiin . semoga maqbul doanya . tq awak ❤️

Sis gugur bulan 4 ya? Kira bulan 8 ni baru 3 bulan selepas keguguran lah?

1mo ago

iya . dah 4 bulan selepas keguguran sis . memula tu doktor scan nampak macam molar pregnancy . lepastu buat dnc . tapi alhamdulillah keputusan lab cakap bukan molar memang normal pregnancy

nak xnk kena buat juga sis..

beli upt cek je

patut.

Patut