5 Balas

saya buat majlis aqiqah anak masa dia umur 21 hari.. berjalan la utk sambut tetamu.. tu pun kena tegur.. suruh duduk je.. duduk dekat lantai pun kena tegur.. suruh duduk dekat kerusi.. tapi saya abaikan je.. sbb ikut selesa saya.. tak peduli dah mulut org.. 🤣

zaman makcik tu xde lipstick kot tu yg dia x pakai masa pantang. zaman kita dah ada, pakai je lah sis asalkan tak melebih2 , yg nak confidence nya kita, itu nak melawa sikit. huhu

sy hari ke 7 raya pertama pulak kan .. sy bersiap cntik2 pakai baju raya 😛 .. tgkp gmbar dgn family mertua .. mak2 sedara suami cakap wahh pantang2 pun cantik ye 🤣 ..

Saya pon, raya pertama tu saya dah 21 hari dah pantang. Org datang rumah semua sya ckp pantang is pantang, raya is raya. Biarlah saya nak pakai baju cantik2. Makan saya jaga la, n saya tak keluar beraya pon. Di rumah saja.

Adoi busy body sgguh noh..elok pn sis ckp camtu..dia ingt kita ni ngok ngek sgt ka🤦🏻‍♀️🤣

mulut org sis, padahal ikut kita la nak bersiap mcm mana, bukan kita hilang laki yg tak bole melaram . 😅 .

Kan, tu yg saya jadi terdiam tu 😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan