Gelap dkt celah2/ketiak

Pregnant ni mmg dekat area sana lebih gelap ke? Any mommies ada tips tak ya, ke lps bersalin akan jadi normal semula? ๐Ÿ˜…

18 Balas
Tulis jawapan

Normal wakk.. Sy nii anak first, makin nak dekat due makin gelap jadinyaa.. Awal xperasan, laki ku pulak tegur awat jadi gelap.. ๐Ÿ˜‚ Bila tngok sendiri Ya Rabbi... Hahahhahaha. Nii bkn 2x ganda dah gelap.. Nii 3x gandaa gelapnyaa.. Malu jgk lerr dgn husband.. ๐Ÿ˜‚ Bila search ohh normal hormon mengandung memang cenggituu.. ๐Ÿคฃ Aduhaii... Harap2 hilang laa lepas bersalin nantii.. ๐Ÿ˜… P hospital check bawah dah bape kali xtau laa, buat muka tebal jeelaa yg mampu.. Demi anak yg dikandung.. Hahahhaa.. ๐Ÿ˜…

Baca lagi
1y ago

๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ๐Ÿ˜‚๐Ÿคฃ kan.. pengorbanan ibu

MMG hitam sgt. nanti dh bersalin tgk la miss v LG hitam dari yg sebelumnya. Sy lepas bersalin tgk miss v KT cermin sbb nk spray ubat kuning. sekali terperanjat beruk tgk miss v sendiri. awat hitam mcm arang kahkah. yela masa pregnant mana nampak. Lps bersalin rupanya 2x ganda hitam ye. tp UTK sementara jela. Sy sampai search PSL miss v hitam LPS bersalin tau. sbb terkejut tgk sendiri punya. hahahahahah. rupanya normal ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

Baca lagi

Bukan tu saja sis, saya jadi dekat permukaan viginaa tu, skrg perut 7 bulan bila nk shave je, kena tngk cermin, bila suluh je, Alahaiiiii. yang kat leher lagi la, suami tegur kenapa gelap, trus google rupanya hormon prgnant, sya pakai rantai, smpai buka, nk tonyoh tapi tu la mmg x hilang, suami kata nnti hilang la, mak saya pun kata lps bersalin hilang jee.๐Ÿ˜…

Baca lagi

xad tips... tips dia kena redha je๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…, sy masa.mengandung anak first pun mcm tu, leher, ketiak, celah kangkang semua hitam... ckp ngn husband dia ckp normal laa tu... bila nk bersalin tu redha je dr & nurse check๐Ÿฅน๐Ÿฅน, nk malu pun daa x boleh

VIP Member

segala tempat pelipat jd gelap๐Ÿ˜‚ guna la losyen putih2 ke apa mmg x berkesan.sudahnya tggu la pas bersalin, baru blh rawat balik.time bersalin tu segan jgk doktor nurse ramai kerumun tgk, tp tgh sakit mmg x kesah.๐Ÿ˜†

Sy pun sama.. Nt nk besalin malu la nk mgadap doc n nurse.. Time cek bawah kt KK pun dh tebal muka ngan doc n nurse situ. Ya Allah smoga Allah jaga aib aku (doa time kna cek bwh๐Ÿ˜‚)

1y ago

cek bawah untuk apa sis

normal,sy masuk 8 bulan ketara dah hitam gelap,,lepas bersalin akan hilang tp amik masa jg,tidak terus hilang,sy dulu 4 buln baru balik pada warna asal sblm preggy

normal ,MCM saya masa pregnant hitam legam Sume๐Ÿ˜‚ lepas bersalin kurus putih kalah husband Chinese saya ๐ŸคฃMMG pelik SBB x pakai ape ii,maybe sbb hormon

Sama sis celah2 kangkang dah mula gelap 6 bulan pregnant ,mudah mudahan lepas bersalin semua normal balik ๐Ÿคฃ walaupun laki sendiri tak kisah pun

Yaa memang akan gelap xde apa2 boleh buat sbb ni semua kerja hormon dlm badan kita. Lepas kita melahirkan semua tu akan hilang perlahan2 jg.