10 Balas

sy baru terjadi Bulan Lepas...😂darah ckit xpyh pakai pad Pon...pastu tiba² Hari kedua dah coklat..smpai Hari ke 3 and 4..Hari ke 5 sy tgk dah xda tapi Ada sisa lagi ckit mcm nmpk xnmpk....Hari ke 6 dah kosong licin and Mandi wajib...sy xpenah period mcm ni..tapi Kali ni jadi mcm ni period regular..mgkn sbb sy bulan Lepas sy bnyk stress mcm² hal...🤭😂

Hormon manusia ni berubah2 x semestinya sama je tiap bulan utk bertahun2 kehidupan kita. Tu bukan implantasi ya klu dah sampai 3-4hari keluar darah. Darah implantasi ni sehari je itu pun sgtlah sedikit dan x banyak.. Itu awk period dah, period awk skit dan skjp je habis tu sbb hormon awk berubah..

setuju sgt² dgn sis ni...🙋

Perubahan hormon. Saya pernah consult dgn doktor, itulah jawapannya utk badan saya. Kalau puan nk check pun boleh juga, setiap badan lain2 kan hehe

Biasa lh tu hormon..mcm sy pun prnah je haid 7 hari brownish shja xde drh merah lgsg..xpyh chck upt awk..mmg bukn prgnant pn tu..

macam saya check upt, positif. ni baru nak pergi klinik check up

umur awak berapa? biasa macam ni sebab ada benda yang buatkan hormon kita berubah. biasa je tu sis. jangan risau tak ada apa2 tu.

Hormon tu. Saya punya last month pun mcm tu. 5 hari je keluar tapi keluar brownish sikit. Pakai panty liner je

TapFluencer

Biasa la tu hormone. Hormone ni berubah2 bukan statik sama camtu je.

https://chat.whatsapp.com/FmkJZ3Sy6kD6qMTllGtExI jum

normal je tu...masalah hormon

Hormone issue tu.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan