En suami peneman bersalin

Nak tnye skrg ni klu kita bersalin di hospital kerajaan boletak En suami teman Kita bersalin kt dlm labour room. Planning nk bersalin di HKL atau Hospital Selayang. Tq

16 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

HKL dah buka ke? kkia saya bagitahu dia tutup untuk bersalin sbb tngah pindah hospital lama ke bangunan baru.. kkia saya bagi dua pilihan sama ada hospital selayang atau hospital ampang..

5y ago

Samala tu. Hopefully by end of this year buka la. Sye ada dgr jgk bln September ni to tataule kn...๐Ÿ˜Š

Klu hosp selayang mmg somi leh teman..nurse akn pggil somi msuk teman...sy pn akn bersalin kt hosp selayang..ni dok tgu ari je...due 18/9..tp bb xmau kuar lg..hrap xla overdue..

5y ago

Wow bestnyeee en. asben leh teman. Semoga dipermudahkan urusan sis nnt๐Ÿ˜‰.

Tgk hospital juga. Kalau kt jhor saya bsalin kt kluang suami bole teman. Tapi kakak sy bsalin kt btu pahat suami xleh teman,kena amek kursus dlu kt hospital tu bru leh teman

5y ago

Kursus mcm mana tu?

VIP Member

Boleh.. sama ade suami atau mak je boleh teman. Dengan syarat bersalin normal.. klo czer xboleh masuk.

bgantung pd hosp jugak mommy..alhamdulillah, kt pjaya husband boleh teman kalau bersalin normal ๐Ÿ˜Š

Suami Boleh teman klo brslin normal ...czer xbole..

kt mlk blh tmn jnji dh amek kurss

VIP Member

Boleh klau normal n tngk hosptal jgk

VIP Member

Boleh tapi tengok hospital juga

Boleh sis.. kecuali kalau czer.