nafsu utk bersma tak de

nak tnya mommy2..pregnant 3month plus..nafsu nk bersama memang kurang ke..normal ke or letih sgt?

21 Balas
Tulis jawapan

Biasa sbb hormon...tapi sy jenis kekadang terpikir kesian kat suami...nnti kalau lah tiba2 iman dia tak kuat...dia makan luar susah...tapi diminta lah djauhkan tak mcm tu...klo sy...ay tpkse layan kan je...buat2 lah kte ni bnfsu...itu cre sy lah..lain org lain cara...bkn tak percaya suami...tp ambil lgkah bjaga2...asalkan tak menjejaskan kndungan...๐Ÿ˜

Baca lagi

Normal.... Hormon berubah... Sy berbulan tak bersama.... Sedih jugak... Bukan taknak tapi air jadi kering... Dia sentuhยฒ pun takda rasa apa dahhh... Alhamdulillah suami faham.... Tapi kadang kesian cuba jugak ikhtiar.... Letak minyak kelapa dara....

2y ago

Sis saya pun masalah yang same.. tapi sekarang trimester ke2.. bwh kering susah nak basah mcm2 dah buat.. kesian jugak suami ๐Ÿ˜…

Saya start kndungan mmbesar makin kurang terasa nk brsama.. Mngkin sbb cpt penat.. Suami pon paham n die tkkn minta melainkan sy yg tiba2 nak. Sbb die ksian tkut sy penat. Sy plk ksian kt die sbb sejak sarat mngandung sbulan brapa kali je bersama.

Hormon tu sis .. normal laa , tp ad jgk yg jnis bernafsu je ๐Ÿ˜‚ Tp pndpt sy sskli tu cba โ€œrangsangkan diriโ€ utk bernafsu .. kesian pulak nnt kat suami , msa pregy ni laa dy nk mrsa .. nnt dah bersalin berpantang , lagi lma kna mnggu ๐Ÿ˜…

Sy awal2 preggy mmg kerap bersama. Now da hujung2 39w lg bernafsu tp hubby sy plak asyik tolak sbb risau sy dgn baby. Stressnyaaa ๐Ÿ˜ญ๐Ÿ˜ญ

5y ago

Sama sis.. dr awal sampai akhir trimester mmg bernafsu Sgt. Klau bersama mmg basah

Normal sis.. Semua ibu mengandung akan macamtu sbb terlampau letih... Tapi orng laki mne fikir bende tu die tau nafsu die lepas

Sama lah saya. Baru 6weeks + tapi mmg dah 2bulan tak bersama. Entah rasa macam takda rasa. Huhu, pk2 kesian jugak kat suami.

5y ago

Sye da 26w..dri awl smpai skng tkt nk brsma. .to kkdg ksian kt c.suami. .tp nk buat mcm..sbb tkt pnya psl. .n ade sjrah gugur. .2 yg kli ny nk bhtai2. .๐Ÿ˜. .tp 2 la mmg ksian kt c.suami. .๐Ÿ˜”

sama mcm saya suami yg takut haha risau sggh kat anak nye.. da 16week br dia berani

VIP Member

normal sbb hormon , sya pun mmg jrng bersama lebih lg dekat due ni ,selera run away

Sama lah..sy dulu pun sama.. Kesian kt husband tp dia faham.. Perubahan hormon..