βœ•

13 Balas

saya pun masa awalΒ² tahu pregnant baru nak masuk 4 weeks, selalu sakit perut cramp macam period pain especially pukul 3-4pagi. Sekarang kandungan dah masuk 9 weeks, alhamdulillah gi scan kat klinik semua baik2 je.

Saya pun tahu awal expected period 7/2 tapi 2/2 dah naik double line. Tapi hari2 saya check untuk confirm kan memang double line. So now saya dah 6w 3d pregnant 😊

In shaa allah ada rezeki awak. Jaga diri baik2. Dah boleh start makan acid folic

sye pon tgh mengalami bnde yg sme 😊5hari sebelum period dh nmpk double line.. nnti nk test lg.. expected period 22/2 nie.. InsyaAllah ade rezeki kita 🀲

sme plak tarikh period kita 🀭simptom sye pon sme je mcm simptom awk..rse nk period tp xperiod & cpt rse ngantok..

Macam sy test upt dkat klinik positif.. Doktor nak scan tvs dari bawah tu.. Tp xde kantung😒. Tak tau la sebab apa? Klw ikut apps dah 7minggu 1hari.

Alhamdulillah.. Sy dah pregnant 6minggu 1hari.. Hari tu kiraan salah. Sbb saya jenis period tak teratur.

saya pon check 4/5 hari sblm period , alhamdulilah memang pregnant , lepas miss period naik double line terang , now dah 10 weeks

mcm sy before misspiyed 😍 taw2 pekat dh gitu kan , hormon tngh tinggi scan2 pon xkan nmpk nty dh miss piyed 2w bru g scan sis

VIP Member

Tahniah β™₯️. Sama cm sy ritu dpt upt cm ni belum lewat period lg. Alhamdulillah skrg dh 18 week. πŸ‘πŸ‘πŸ‘

😍😍InsyaAllah mudahan Aamiinn. Untuk awk jga.

semua tu double line. positive la tu. rasa senggugut mungkin sebab telur nak melekat kat dinding rahim

inshaAllah aminn terima kasihh ^-^

TapFluencer

3/4 anak sy smua positif sblum period. Yg no 2 je xsempat period lepas bersalin πŸ˜‚

Effect pregnent mmg akan fell period pain .. congrats

Sama samaa awak ❀️🀲🏻 semoga baby dalam kandungan sihat

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan