βœ•

89 Balas

Saya pun ambik ini jugak sebelum tido, alhamdulilah hb dah mula naik.. Nie terus kan lagi sampai dapat bacaan normal.

Sy pn br mkn ni, alhamdulilah lbh btenaga, klu mkn folic biasa tu kjp2 demam... 3 4 hari skli mst dedor......

VIP Member

Sy pernah mkn abis la satu kotak ni tp hb xcantik. Xsesuai kot. Skrg sy mkn zincofer. Alhamdulillah hb ok

sy makan nie 3bulan sebelum kahwen ..makan lps bangun pagi .sebelum makan ap2.elok.skrg pon mash amalkn

VIP Member

Saya makan iberet ni jugak. Harga boleh tahan jugak iberet ni. Tp sebab dia berkesan, so okay la.

Ohh yakaa. Sbb kk pnah bg sy zincofer tp sy tak bleh mkn sbb sllu muntah blik. Kk tukar bg iberet. klau beli sndri mmg mahal rm24 skotak πŸ˜‚

Sy dr 3bulan sehingga nak bersalin makan iberet je . Klu makan jenis lain hb drop plak πŸ˜…

Sy pn makan ni jgk, tp amik 2 biji..sb sebiji xnaik HB. Alhamdulillah..skrg HB dh ok..

Sy beli gak iberet. Cuba makan sekali, pening kepala, terus stop. Mcm x serasi ngn sy πŸ˜…

Saya dari baby first makan ni hb xpernah turun.. Ni baby kedua terus makan iberet

Sy.. baru ni check up hb turun ke 9.6.. sblm ni 11 je.. so doc suh tukar ubat ni..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan