Hamil or tak?

Nak pinjam mata para ibu2 dulu..period lewat 11 hari..bhgian payudara sakit sgt,mood swing,badan sakit2,jerawat tmbuh besar2..bagitau sya mummy2 sekalian klau ada nmpak 2 garis..rezeki baby 2023๐Ÿ˜˜

Hamil or tak?
21 Balas
Tulis jawapan

maybe boleh try tggu another week baru test lg skli. sbb still samar2 mcm ade mcm xde. klau after a week u test still samar2 jugak tp u rasa u pregnant, pergi je klinik buat scan dulu. nnt doc akan scan n buat ape test yg ptut utk check whether u pregnant ke tak. sbb i dulu biarkan je x check dulu wpun x period lewat 14 hari, lps tu baru i check dpt double line pekat trus

Baca lagi

boleh repeat test upt lagi sis . ni macam samar sangat .. kemungkinan masih baru, pakai upt dip n tell lepas seminggu mesti terang โ˜บ๏ธ smoga ad rezeki sis dan suami โœจ

better terus check klinik . saya lewat period jugak , tapi bila check guna pregnancy test tak naik pun double line . sekali pergi klinik dah 8 mggu pregnant .

sy mcm ni. tp cek sblm date period seminggu. sbb sy rasa tk enak bdn. then nmpk mcm ni. sy terus beli 2 jenis clearblue. jelas line sy dan tertera sy pregnant.

Haritu saya test kejap samar kejap tak nampak, ni tadi pagi test nampaklah jugak line tu even still samar. Sis cuba another 1week ya, moga ada rezeki! ๐Ÿฅฐ

Post reply image
2y ago

๐—ฐ๐˜‚๐—ฏ๐—ฎ ๐˜๐—ฒ๐˜€๐˜ ๐—น๐—ฎ๐—ด๐—ถ ๐˜€๐—ถ๐˜€..๐˜€๐˜†๐—ฎ ๐—ฑ๐—ต ๐˜๐—ฒ๐˜€๐˜ ๐—ธ๐—ฎ๐—น๐—ถ ๐—ธ๐—ฒ ๐Ÿฎ ๐˜€๐—ฒ๐—น๐—ฒ๐—ฝ๐—ฎ๐˜€ ๐˜€๐—ฒ๐—บ๐—ถ๐—ป๐—ด๐—ด๐˜‚..๐˜€๐˜†๐˜‚๐—ธ๐˜‚๐—ฟ ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ฒ ๐—ป๐˜†๐—ฎ ๐˜€๐—บ๐—ฎ๐—ธ๐—ถ๐—ป ๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎ๐—ป๐—ด..๐—ป๐—ฒ๐˜…๐˜ ๐˜„๐—ฒ๐—ฒ๐—ธ ๐—ฏ๐—ฟ๐˜‚ ๐—ฝ๐—ฟ๐—ด๐—ถ ๐—ธ๐—น๐—ถ๐—ป๐—ถ๐—ธ ๐—ป๐—ธ ๐—ฐ๐—ต๐—ฒ๐—ฐ๐—ธ ๐—ธ๐—ฎ๐—ป๐˜๐˜‚๐—ป๐—ด

VIP Member

Klau skli pndg tk npk line, tp klau tenung btul npk samar , tgu next week try lain. In sha Allah ada rezeki . Jgn buat kje berat โค๏ธ

Kena try another few weeks. Sy masa cek baby no 4 mcm tu juga, terlalu awal naik 1 line je pastu another 2 weeks buat lagi baru naik double line

maaf sis...mata sy nampak mungkin evapline samar atau x de line.bole try lg 2,3 hari.cek urine pertama bangun tido ya

Lau samar ii better check lepas seminggu . Lau ade dye akan terang cm saya . Saya samar je lps 3 hari test line 2 ii terang .

kene try je sis selang beberapa hari. klau ditilik smpai nmpk nnt berharap pulak ๐Ÿ˜ฅ semoga ada rezeki sis ye ๐Ÿซฐ