4 Balas

saya tak pernah pergi check up kat hospital umra sebab saya check up kat kelinik shah alam time nak beralin dia akan tanya ada riwayat check up sana ke tak saya jawab tak pernah sebab saya tak sangka time tu nak beralin sebab jam 9 malam saya tengah makan ketam dengan family tetiba jam 2 sakit perut jam 4pembukaan 5 Alhamdulillah takde pape masalah cuma akan bayaran lebih sikit lah janji buku check up kat hospital mana pun awk mesti bawak

mmg kena ikut appointment kt sana puan. dr check up dgn doktor kt sana la diorg akan tentukan puan blh bersalin normal ke, perlu ceaser ke. klu klinik swasta kita bgtau nk check up kt hospital swasta dh terus stop, fokus kt hospital pny check up je. klu KK sy tak pasti.

Kalau boleh consistent check up sana. Sebab saya pun akan bersalin sana. Senang if apa2 diorang dah ada record kesihatan kita. Tapi kena prepare banyak jugak duit. Sekali checkup 150 ke atas. Belum masuk ada ubat apa2.

Tu sis kena tanya Hspital Umra sndiri tu, kang dia xkasi sis bersalin kat sna kang.. 😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan