Hi momy semua..

Momy semua no berapa yew..??? Sy no.2.. tgah pregnant baby first❤️

Hi momy semua..
1520 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Saya no2 juga.. Tapi ni kandungan kedua.. Anak pertama 😊. Doakan saya dan baby sihat serta selamat ye semua... Another 2 months 😚

sy no 3. dah 8 bulan , baby first jugak ☺ mintak mommies semua doakan semoga Allah permudahkan urusan utk sy bersalin nanti ❤😊

sedang berpantang sendiri , semua kerja rumah suami buat . alhamdulillah dikurniakan suami yang penyabar dan rajin ☺️💕

no 2..kehamilan yg ke 3..tapi yg 2 sebelum ni x hidup..doakan yg ke 3 ni selamat sampai bersalin dan semoga dipermudahkan..

3. dah dekat nak bersalin 36minggu 2hari alhamdulillah semalam check dah 1cm tunggu 37minggu insyallah selamat bersalin

Baca lagi

Baru kawin 21 bulan masuk ke 2 bulan doa kn saya menjadi ibu yew teringin nak jadi ibu dan ada baby🥲🤲🏻❤️

2 & 3.... due 11/4... tp org ckp alaaaaaa lama lagiii... lagi 2 bln, seram jugak sbb skrg masa cepat nau berlalu..

no 2 .first baby ..semoga sya n bby sihat sentiasa dan dipermudahkan segala urusan bulan 12 nnti ..amin

No.2 - Tengah Pregnant. Alhamdulillah, (20 weeks / 2 days)... 🤲🏻 In Sha Allah due date 26.10.2021

alhamdulillah..no 2 and it's a twin

3y ago

bestnya dpt twint... apa tips?