31 Balas

Minum, lelap, main game, duk jauh2 kalau nmpk org mcm nk muntah kan..buat kerja ke, ada yg siap bwk lappy lg, dh lupa psl air gula bila fokus bt mende lain

kalau mcm saya siap tutup hidung mase kne minum air gula tu 😂 pastu lepas hidung tu nafas guna mulut je baru tahan sikit xde laa termuntah 🤣

VIP Member

sye doktor suruh berpuasa sblom 10jam sblom esknye nk minum air gula.. alhamdulillah skali teguk je air gula tu sbb kelaparan dan dahaga..haha

minum air suam sebelum minum air gula... minum air gula sikit2 ikut kemampuan klau loya bhenti kjp tarik nafas sambung blik minum 😅😊

VIP Member

try guna straw, bawak straw sendiri pegi KK. Bila guna straw, air gula masuk directly to kerongkong so you x boleh taste sweet sangat.

x muntah pon sy.. rasa air gula tu teruk sgt pon.. lagi manis lagi kalau puan mminum milo panas kat mamak tu..

minum sekali shot terus. slow n steady. kalau rasa takleh tahan bau gula tu keluar bau guna mulut jgn kemam

Saya beli dekat shopee bawak sendiri yang ada perisa tu.. sedap rasa oren sekali teguk je

Saya minum okay je. Tips dia minum laju laju terus telan. Goodluck sis!

ok siss..tqq🥰

kalau masih ada alahan ssh nk habak😂..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan