144 Balas

We love to cuddles.. Even tgh masak pon datang peluk2 dr belakang.. Memahami, sweet, x pernah malu untuk romantik depan org ramai, open to talk with any type of topic, minat sama, yg penting minat genre lagu sama.. Sy ni klu org lain dgr type genre lagu saya, diarang ckp sy dengar lagu setan.. Hahah.. 😂

1. Family oriented/ Mengutamakan ibu dlm kehidupan (pada masa sama tak meminggirkan sy sebagai isterinya) 2. Tidak merokok/tidak melepak dgn kwn2 3. Penyayang 4. Matang dlm membuat keputusan 5. Kelakar 6. Berjaya mengubah sy menjadi seorang muslimah yg lebih baik Dan banyak lagi la #truesoulmate

1. Sorang yg xromantik 2. Seorang yg sengal dn poyo orgnye 3. Selalu buat saya ketawa dn trsenyum dgn lawak tah pape die 4.sentiase dn selalu menyayangi saya dn anak2 5.seorang yg brtanggungjawab.. Ade byk lg nk list.. Tp mntk 5 je... Knelaa limitkn.. Klau x mau pnjg tulis psl husbnd je.. 😅😅

Setiap org impikan pasangan yg terbaik, dan Alhamdulillah suami sy ckup xla smpurna tp sy die trbaik utk sy, byk bnde yg sy suke ttg die dan sy bakal melahirkan baby boy, sy bahagia bile memikirkn sy lahirkan zuriat die dan selalu brdoa anak sy nanti mampu jd lelaki spt die... #truesoulmate😘

Sifat romantis yang ada pada suami saya 1. Cara memberi teguran & nasihat dengan nada yang lembut 2. Ambil hati dengan cara bertanya "nak makan aiskrim..? " 3. Suka cium tangan sebelum pergi kerja 4. Rajin menyapu dan buat kerja rumah 5. Pemaaf dan bertolak ansur #truesoulmate #justmum

Hes not perfect but neither am i.. we have shown our most ugly sides but somehow we found solace in each other.. i guess thats love.. i hope our love will never have an expiration date.. selain tidak merokok, kacak jugak laki aku.. at least for me heh

1.bab makan xmemilih 2.xbenarkan pakai seluar Jean 3.cool je orgnya 4.bila masak lauk kesukaan dia mesti tanya letak serai x🤭🤭 5.stok budu mesti ada jgn bagi licin 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ 6.wajib ada budu

💜 Suami saya suka layan perangai saya 💜 Dia selalu membawa bercerita 💜 Tidak pernah berkira dari segi nafkah zahir & batin 💜Ambil berat ketika seisi keluarga sakit 💜Tolong saya buat sebahagian kerja rumah #truesoulmate

1. Penyayang 2. Sentiasa rajin berusaha cari peluang tambah pndptn keluarga 3. Selalu mengalah dan bertolak ansur 4. Walau penat tetap sabar melayan karenah anak² 5. Sentiasa tenang dan menenangkan. #truesoulmate #terimaseadanya

VIP Member

1) suka bawa saya pergi makan/shopping 2) suka share masalah dia kat tempat kerja 3) suka bawa pergi taman tempat saya kenal dia dulu 4) manja kan saya, penyayang, baik hati, susah senang bersama 5) jenis yg bertolak ansur

Soalan popular

Artikel Berkaitan