badan berpeluh dan asyik panas

Hi mommies, saya sekarang 35w dan saya perasan badan saya mudah berpeluh dan asyik rasa panas je asyik nak aircond rasa nak bukak je baju ni… tanya husband dia cakap dia tk panas pun rasa sejuk je tapi saya ni dah berpeluh ketiak semua… normal ke ya?

6 Balas
Tulis jawapan
TapFluencer

Sama la dgn saya. Padahal saya ni jenis yg tak suka sejuk2 sgt. Biasanya saya la yg akan tutup aircond dulu , tp sekarang ni terbalik pulak, suami saya pulak sampai komplen sejuk, saya pulak asik rasa panasss je. Kalau takde aircond, lagi la berpeluh mcm apa. πŸ˜…πŸ˜…

Youre not alone sis hahah. Kalau nak tidur memang kena ok aircond. Kita x berselimut tapi husband kat sbelah dah macam apa berbungkus πŸ˜‚ sy start 34w sampai la sekarang 35w memang makin menjadi2 panasnya.

Sama. saya masuk 34 weeks rasa panas sangat dan asyik berpeluh. Dekat ofis dan kat rumah saya blast aircond, suami kat sebelah redha berselimut tebal hari hari

Stress kan tgk husband kita rilek je tak panas pun hahahha yes normal je. Masuk 8 months dia mcm extra panas & extra berpeluh..

TapFluencer

normal. lg2 sy kt utara ni sis. & rumah takda a/c. bayangkan la panas cmne hahah. tp fikir hormon ni, so sy kerap mandi je

VIP Member

mmg mcmtu..sbb sy pun sama mcm sisπŸ˜‚ rambut pun cepat laa hapak sbb kuat berpeluh..baju bau masam. stress kdg2 tu..hehe