158 Balas

Saya 8 tahun sis.. Ramadan tahun ni Baru Allah nak BG rezeki zuriat.. Alhamdulillah 19weeks now..

Saya TTC 5 thn.. Mcm2 ubat doc kasi.. Lpas buat operation bln 2, bru lekat.. Now dah 12w.. Alhamdulillah...

Alhamdulillah sis..tahniah..sy dh 3 thn ttc..dan masih lg ttc..bharap sgt dpt nikmat tak tnilai spt sis..😊

Bunting pelamin ☺️ kahwin bulan 8 tahun lepas , hujung bulan 9 atau awal bulan 10 check upt , positif 🥰

saya setahun alhamdulillah... mula2 merancang jugak sebab rase muda lg.. tp xpela..rezeki dtg awal..now 28week

Sy 8 tahun lebih. Bersalin 9 tahun la anniversary. Alhamdulillah,berkat kesabaran dan doa dari family. ;)

Alhamdulillah sis.. 😇

Sye 5tahun...alhamdulillah..sye ikhtiar minum mamomhope 3botol...laki bini minum...habis btl ke 3bru lekat...

Alhamdulillah sis.. Sya dh try dlu abis botol ke 3, set suami istri, tp xlekat jugak terus sya xteruskan 😃😃😃 lepastu lebih kepada tawakal ajelah..

VIP Member

Alhamdulillah sy 3bulan tros sangkut.. biar lambat ke cepat, kena banyak bsabar n jangan cepat putus asa..

Ehh tarikh sama lah.. Hehehe 27/2/20 Semoga kandungan puan dan saya sihat hingga bersalin.. Sy anak first

Alhamdulillah tahniah sis...saya ttc lebih kurang 4 tahun 6 bulan, alhamdulillah Allah izinkan...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan