27 Balas

now difasa cool down, sy ibu yg garang tau, now jadi slow sikit, kalau stress xboleh marah2 anak. sbb kalau termarah, diorang dh pandai ckp kita xsyg🥲paling serabut bila anak dah boleh ckp macam tu. anak no2 sy pulak girl 5tahun. cukup mencabar ye, Allah 😂 ade je perangai dia, kita nk marah kuat2 xboleh sebab si abg sgt2 protect adik..

TapFluencer

Pernah stress masa tahun lepas. Lepas jumpa kaunselor 3 kali, alhamdulillah tenang selepas buat keputusan besar dlm hidup. Dengan izin Allah, Kaunselor guide utk saya buat keputusan besar tu.

sy jenis yg cpt sgt stress wlu pun bnda kcil.. nk luah mslh tp xpandai crita.. sbb rsa mcm remeh sgt mslh tu, bila crita pun org x pduli sgt😭

kn better pendam je doa hrp bnda tu terlupa trus

saya stress sebab sy tengah belajar padamasa yg sama suami sy tak take part utk jaga anak…..doakan hubungan sy & suami

Stress sbb makan xlalu mulut rasa pahit je..tp perut lapar je semenjak pregnant ni...tak tahu nk buat mcmnana...

Ya..sebab suami saya ada perempuan lain saat saya tgh sarat skrg😊.

always ! . dari sebelum kahwin sampai da ada anak cpt stress, sampai sakit kepala. 😌 .

stres mmg ada tp kna kuat dan cb sabar penat or geram mcmanapun ngadu pd Allah sebaik2 nya

betul sangat tu sis...Kalau ikutkn hati mmang boleh stress sgt² sbb husband tak punya pekerjaan yg tetap tapi pilih utk bertawakal kepada Allah dan demi kesihatan c baby dalam kandungan ni....Syukur dapat moral support dari suami dan ank²...Suami dan ank² bnyk mmbantu saya buat kerja rumah sebab alahan saya teruk sgt...

Sentiasa stress sbb terlalu memikirkan persekitaran. 😭

saya strees sebab adik arwah ayah nak kami empat beranak suruh keluar dari rumah milik ayah sebab tu tanah hak milik dia dan suruh kami cari rumah sewa yang lain

dah jumpa pakar kauseling di kk alhamdulilah dapat belajar banyak disana

aah alhamduliah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan