8 Balas

Saya punya bidang kerja boleh wfh, jd saya request wfh wlwpun sepatutnya kena masuk office. Klu awak boleh buat begitu, boleh cuba request juga. Klu x mmg terpaksa cuti/MC sbb tgh morning sickness ni nk buat apa pun tk boleh focus. Lemah je rasa badan kn. Semoga awak cpt pulih 😇

sy berhenti kerja masa 2 bln mngdung. tk tahan. asyik nak letak kepala ja ats meja. tk lrt. segan jgk dgn rkn sekerja wlaupun diorg kata takpe. lgpun kerja sy agak truk kena pnjat kerusi nak buat kerja di tmpt yg tinggi. kdg rsa pening berdiri ats kerusi lama2

Dulu saya sampai unpaid lepas berhenti kerja. Dah macam kain buruk dah saya. Suami terpaksa la pergi kerja balik rumah semata2 nak mandi n belikan makanan je. Macam tkde choice kot masa tu😞

sama morning sickness teruk.. kdg seminggu tu sehari je pergi kerja. tak larat dh nk pegi klinik mintak Mc. cuti tanpa gaji je. terpikir mesti performance teruk 🥲

Sya dua2 pregnancy terlantar kat katil sampai 5 bln. Pergi mandi pun susah. Tak boleh buat kerja lgsg. Baik awak minta unpaid leave klu tak tahan

kalau tak okay, awak minta doktor buat surat suruh cuti tanpa gaji kejap la.

better minta unpaid leave 3 bulan

kaaau xtahan mintak la mc

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan