โœ•

48 Balas

Sy cuma beli maternity pants 3 helai. Tu je.. Baju hamil, x pernah beli. Pakai baju oversized yg sedia ada dlm almari๐Ÿ˜‚ x beli sbb rasa membazir. Baju hamil mahal, kita hamil skjp je.

VIP Member

Saya pakai legging dgn skirt je selalu takde pulak kena tegur janji seluar tak ketat sampai tinggal kesan dan selesa pergerakkan harian. tak pernah beli baju pregnnt. pregnnt 19 week

VIP Member

Still pakai bju lme.. Prgnnt kli ni.. Xbli langsung bju or seluar prgnnt.. Myb sbb berat xnaik bnyk n bju lme sume jns besa2.. Ni tunggu hari nk bersalin je.. Jimat poket.. ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

12 week +, Nurse dah sedia tegur, wlupun perut belum berapa nampak. Lagipun saya kuat berpeluh & mudah ruam naik time mengandung...selesa juga pakai pakaian longgar. ๐Ÿ˜Š

Sy da 15week tp still blh pakai jeans..sbb perut kecik..jeans lak size besar๐Ÿ˜‚g check up pakai bj kurung je sbb check up tgh keje..xde mslhpun nk check perutpun senang

Sy dh 3 kali pregnant x pernah beli baju ngandung..sy just beli maternity jeans je n pakai blause yg ade..nurse pn x pernah marah pakai jeans maternity tu..

saya 14w , tak kene tegur lagi .. maybe mmg longgar kot .. sbb seluar pun palazo hat lycra .. sesuai ibu ngandung pakai ๐Ÿ˜† baju mmg style besar2 lah ..

Setakat ni tak pernah beli & pakai baju preggy. Skrg dh 36w ++ perut sy comel je. Hehe. Dpt pakai baju time normal sbb baju sy besar2 sikit ๐Ÿ˜Š

saya dah 24weeks , saya pakai kain atau seluar ja . tak pernah pakai baju ibu mengandung sebab tak selesa baju besaq dari diri ๐Ÿ˜‚

Saya pregnant 5 bulan still pakai seluar bergetah terus kene marah dgn nurse . Lpstu terus pakai seluar palazo yg beso tu ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan