upt

Kat sini ade tk awai 1 hri cek upt tp naek double line mcm sye nie , tu pon mcm tk caya lgi betol ke preggy ??

upt
35 Balas
Tulis jawapan

Tahniah! Saya cek 3-4 hari awal pun dah boleh detect. Keep on testing UPT, line makin terang kalau hormone HCG meningkat. Puan jaga diri elok2. Saya skrg dah 8 weeks. Semoga yang baik2 untuk Puan 😊

4y ago

Yekee , sbb sje je test , gatai tngan org kata , patot nye besok period ,

Sy check beberpe mingggu sebelum period positif sy xcaye tkut slh jdi sy test 3 hari berturut2 dan 2/3hari lps tu stil positif. Skrng dh #7w1d arini bru prcaye sy ngdung sbb bru gi scan.πŸ˜…

Ni sy x delay lg .. Saja gatal tgn nk cek upt .. Sbb 1mggu sebelum tu ada try test jugak .. 1 line je .. Alhamdulillah rezeki 😍

Post reply image
4y ago

Tahniah sis

Seminggu sebelum datang bulan . Saje2 check .. mahu nak terbeliak mate nie .. terus tamatkan keje luar balik Malaysia πŸ€—

Post reply image
4y ago

Sama mcm sy sis smnggu sblom peyed dh pekat lineπŸ˜‚ dua minggu sblom line cair . Lpz tu dh buat buku 3week 3hri. Cuma tk scan lg. Moge baby kita sume sihat2 belaka. Aamiin ya mujib

mcm sy...sje gatai nk try check pdhal tak lewat priod lagi. n Alhamdulillah double. .rezeki birthday husband dpt hadiah bernilai

mcm saya la sis.. checkcheck doubleline.. tapi skrg dah 14minggu.. alhamdulilah first baby jugakk 😁😘

Post reply image

saya ada buat test juga tapi masih samar².. doakan saya ya sis.. dan tahniah buat sis.. 😍😍😘

Kita sama sis. Skrg dah 4bulan 🀣🀣 memula tak caye. Sbb tak rasa pape. Lepas dah tahu je terus meragam

Wah bestnya. Naik jelas pula tu. Orang kata sebab hormon dalam badan juga kan. Line tu pekat

Dngn sya dah limpas brpa minggu masih lagi negatif lagipun doktor ckap air kencing kotor

3y ago

Maksud sis megadung tapi chek negetif..chek klinik bru dpt tahu te