14 Balas

Normal. Utk beza 1-2 weeks still normal. Lagi lagi kandungan awal minggu, kadang point Dr tarik mungkin tak tepat. Nanti makin besar, takkan jauh larinya. Apa apa pun, follow saja scan punya date & if Dr tak cakap apa apa, Insya-Allah baik baik saja baby tu 😊

VIP Member

Normal je awk klu beza 1-2minggu, mcm sy sebelum2 ni doc scan, baby kecil seminggu dari usia kandungan. Tapi masa doc scan baru2 ni, baby besar pulak berbanding usia kandungan. Masa tu usia kandungan 12W3D tapi doc scan size baby macam 14W5D mcm tu.

normal je sis.. sy pun beza seminggu jgk.. kadang waktu subur kita tu x semestinya ikut kitaran haid yang 28 hari.. ada yang kitaran haid panjang and conception happened a week after hari ke 14

Normal je. Masa saya ikutkan saya dah 8 weeks tapi doc scan kata baby 7 weeks. Kurang seminggu tu normal je. As long as doc tak kata apa2 normal lah tu. Jangan risau k

selagi tak jauh beza masih dlm kategori normal awak. doctor sendiri pon tak mention pape dkt awak dn baby. inn shaa allah semua nya baik2 je awak

VIP Member

normal sis. kdg2 ikut trikh last priod pun x sllu btul jugak. kalau sya,sya ikut trikh yg scan je. sya pon beza seminggu lebih.

Saya beza 5 hari.. ikut last period, due pada 12 Mei, tapi ikut usia kandungan 17 Mei.. Ok je.. yg pnting sihat.

normal je....sy pon sme...doc ckp bby kecik 9 hari...doc ckp xpe 9hari to

saya lg lama selang sebulan terus ,😁 ok ja doc ckp baby sihat

normal je..dlu sy pun beza seminggu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan